Chcę kupić Chcę wynająć
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

10 przedmiotów, które muszą znaleźć się w każdym mieszkaniu na wynajem

Jakie jest niezbędne wyposażenie każdej wynajmowanej nieruchomości?

Szukając mieszkania, przyszli lokatorzy zwracają uwagę nie tylko na liczbę pokojów, lokalizację czy cenę. Standardy wzrastają, a wraz z nimi rosną wymagania. Dlatego dziś większość lokali na wynajem posiada podstawowe wyposażenie mieszkania. Niektóre przedmioty czy sprzęty są niezbędne, aby nieruchomość zyskała powodzenie na rynku i została wynajęta.

AGD i elementarne potrzeby

Osoby szukające lokalu do wynajęcia zwykle nie mają ochoty inwestować w niego dużych środków. Dlatego też wybierają nieruchomości, w których znajduje się:
– lodówka,
– pralka,
– kuchenka.

Jest to wyposażenie, które przyda się nawet osobom, które w domu nie spędzają dużo czasu. Dlatego tych przedmiotów nie można pominąć, urządzając mieszkanie na wynajem. Ważnymi elementami, dzięki którym potencjalni najemcy poczują się `jak w domu` będą też łóżko, kanapa oraz szafa. Wymienione przedmioty zaspokajają podstawowe potrzeby człowieka. Poza tym osoba wynajmująca nie będzie się musiała martwić o to, jak wnieść do mieszkania łóżko i gdzie postawić szafę. Poczucie, że gospodarz zadbał o to, żeby lokatorzy mieli gdzie trzymać rzeczy, na pewno pozytywnie wpłynie na chęć wynajmu.

Rzeczy drobniejsze, ale równie ważne

Planując wyposażenie mieszkania na wynajem, nie należy pomijać elementów, które są dziś standardem, takich jak:
– telewizor,
– żelazko,
– naczynia i sztućce,
– dekoracje.

Telewizor to drogi sprzęt, na który często najemcy nie mogą sobie pozwolić. Miło, więc jeśli gospodarz o niego zadba. Pozytywnie zostaną też odebrane takie szczegóły jak żelazko oraz wyposażenie kuchni w zastawę stołową, garnki i sztućce. A jeśli wynajmujący pamiętać będzie jeszcze o nadaniu lokum duszy w postaci elementów dekoracyjnych, na pewno potencjalni najemcy zapamiętają jego ofertę.

Rynek nieruchomości to dzisiaj walka o klienta, dlatego należy zadbać o wiele szczegółów, aby mieszkanie zostało zauważone wśród ogromu dostępnych ofert. Często liczy się pierwsze wrażenie, a na nie wpływ ma wyposażenie czterech kątów.