Chcę kupić Chcę wynająć
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Wirtualny spacer – przyszłość rynku nieruchomości?

Wirtualny spacer to przyszłość rynku nieruchomości

Zakup mieszkania to nie tylko trudny, ale też czasochłonny proces. Poszukiwania wymarzonej nieruchomości są wieloetapowe: należy przejrzeć bazę ogłoszeń, skontaktować się z pośrednikiem lub właścicielem, umówić na prezentację. Dopiero potem można zastanowić się, czy dany lokal rzeczywiście jest wart uwagi. Właśnie etap oglądania mieszkań, chociaż odgrywa kluczową rolę, sprawia najwięcej kłopotów – znalezienie odpowiadającego każdej ze stron terminu oraz dojazd na miejsce zajmują dużo czasu i wymagają zaangażowania kupującego, pośrednika, czy właściciela. Rozwiązaniem tych problemów jest wirtualny spacer po domu.

Spacer 3D po nieruchomości – zalety

Prezentowanie wnętrz poprzez spacer wirtualny umożliwia klientom zapoznanie się z każdym pokojem, bez konieczności opuszczania własnego domu. Wystarczy urządzenie podłączone do sieci, aby sprawdzić, czy dana nieruchomość wpisuje się w nasze oczekiwania. Wirtualny spacer po mieszkaniu pomaga również ocenić funkcjonalność mieszkania pod względem układu.

Spacery 3D są intuicyjne i wygodne, dlatego coraz częściej zastępują lub uzupełniają tradycyjne zdjęcia dołączone do ofert sprzedaży bądź wynajmu. Ta nowoczesna metoda stanowi też odpowiedź na czynniki zewnętrzne, osłabiające rynek nieruchomości.

Wirtualny spacer – jak zrobić, żeby wyglądał profesjonalnie?

Spacery 3D polegają na umiejętnym wykonaniu oraz zmontowaniu zdjęć panoramicznych, w taki sposób, aby całość prezentowała się w sposób przyciągający uwagę. Firmy wykonujące wirtualne spacery dysponują niezbędnym zapleczem, na które składają się 3 elementy: urządzenia do fotografowania i nagrywania, programy komputerowe do obróbki oraz montażu, a także umiejętność wykonania atrakcyjnych zdjęć 360°. Koszt takiego projektu wynosi od ok. do kilkudziesięciu do kilkuset zł, w zależności m.in. od metrażu i miasta.

Dzięki wdrożeniu takiego narzędzia jak wirtualny spacer, sprzedaż nieruchomości może być znacznie łatwiejsza, ponieważ więcej potencjalnych zainteresowanych przekona się o atutach danego mieszkania. Jednak – co wydaje się ważniejsze – klienci będą mogli obejrzeć lokal w każdej chwili, również wtedy, gdy osobista wizyta będzie niemożliwa.