Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Franczyza nieruchomości - Poznań

W dużych miastach wojewódzkich można zauważyć stale rosnące zainteresowanie rynkiem nieruchomości – zarówno pierwotnym jak i wtórnym. Z tego powodu biznes skupu oraz sprzedaży mieszkań, domów wielorodzinnych czy działek wciąż kwitnie. Pojawiają się też kolejne agencje nieruchomości. Chociaż sytuacja wygląda bardzo dobrze, to stworzenie całkowicie nowego biura może wiązać się z wieloma trudnościami i jest dość niepewnym biznesem wymagającym wielkich inwestycji. Warto więc zastanowić się nad franczyzą. W kwestii takiej jak franczyza nieruchomości Poznań może skorzystać z naszej marki. Zachęcamy do zaznajomienia się z tym, co mamy do zaoferowania potencjalnym współpracownikom.

Zasady franczyzy nieruchomości

Niektóre osoby obawiają się, że podjęcie współpracy z innym biurem w ramach franczyzy ogranicza niezależność. Nie jest to prawdą w naszym przypadku. Jeśli chodzi o biuro nieruchomości franczyza Poznań otrzymuje od nas wyłącznie wsparcie w rozwoju. Dotyczy to poszczególnych dziedzin organizacji agencji, takich jak marketing ofert, rekrutacja agentów, wzorów umów i pozostałych dokumentów czy utrzymanie wspólnej polityki cenowej. W pozostałych sprawach franczyzobiorcy mają całkowicie wolą rękę. Dbamy jedynie o to, aby poziom usług oraz uznawane standardy były ujednolicone dla całej marki Świata Nieruchomości. A więc na czym polega franczyza nieruchomości? Przede wszystkim na partnerskim rozwoju nowoczesnej sieci agencji działających w różnych miastach, również w Poznaniu.

Zalety współpracy ze Światem Nieruchomości

W kwestii takiej jak franczyza nieruchomości opinie są szczególnie ważne dla Klientów sieci. Dlatego skorzystanie z prawa do posługiwania się uznaną i rozpoznawalną marką jest dobrym początkiem drogi dla każdego zainteresowanego tego typu działalnością. Zyskuje to szczególne znacznie w miastach z dużą konkurencją rynkową. Z tego właśnie względu wyróżnikiem na tle innych agencji jest sieć franczyzowa nieruchomości Poznań to miasto oczekujące rzetelności i solidności. Marka naszego biura upewnia mieszkańców o korzyściach płynących z oferty.

Kolejnym atutem są warunki franczyzy Poznań wymaga wysokiej jakości usług w akceptowalnej cenie. Dlatego proponujemy wspólną politykę cenową dla całej sieci, co przekłada się również na zyski osiągane przez franczyzobiorcę. Dzięki temu zyskujemy zarówno my, jak i nasi wspólnicy.

To jednak nie wszystko, co oferuje nasza franczyza Poznań jest stosunkowo trudnym rynkiem, który można opanować jedynie dzięki właściwemu wsparciu. Dzielimy się więc naszym know-how we wszystkich dziedzinach. Dotyczy to kwestii prawnych, ekonomicznych i wielu innych. Wszystko odbywa się na podstawie konkretnego dokumentu (najczęściej jest to umowa franczyzowa). Specjalne szkolenia bezproblemowo wprowadzą Państwa do Świata Nieruchomości. W kwestii takiej jak franczyza nieruchomości współpraca Poznań odbywa się na dosłownie każdym etapie. Jesteśmy w ciągłym kontakcie i pomagamy w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Zależy nam na rozwoju każdego biura działającego pod naszą marką. Udostępniamy w związku z tym zaawansowane systemy oraz nowoczesną stronę internetową, dzięki którym znacznie łatwiej prowadzić biznes.

Rozsądna cena franczyzy Świata Nieruchomości

Działanie w ramach sieci Świata Nieruchomości jest znacznie tańsze, niż rozpoczęcie wszystkiego od zera. Ile kosztuje franczyza Poznań? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przyszłych współpracowników. Bierze ona pod uwagę zarówno ogólne zasady działalności w branży, jak i indywidualne uwarunkowania wynikające ze stanu rynku w danym mieście.

Jeśli są Państwo zainteresowani takimi kwestiami jak agencja nieruchomości franczyza Poznań jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia własnej działalności pod patronatem zaufanej marki. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie oraz poinstruujemy o dalszych krokach w celu podjęcia stałej współpracy. Otrzymają też Państwo pełny prospekt informacyjny, zawierający także podstawowe informacje na temat tego, ile kosztuje franczyza nieruchomości Poznań czeka na zaufanych kontrahentów!

Informacje  : Tomasz Siwicki, tel. 508-136-955