Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Franczyza nieruchomości - Warszawa

Ze względu na swoją wielkość, Warszawa jest świetnym miastem dla branży nieruchomości. W stolicy codziennie finalizuje się dziesiątki transakcji sprzedaży lub zakupu domów, mieszkań i działek. Tak bogaty rynek oznacza więc wiele możliwości dla potencjalnych agencji. Stworzenie biura od podstaw jest jednak ryzykowną i drogą inwestycją. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na bardziej sprawdzone rozwiązanie, jakim jest franczyza nieruchomości Warszawa może skorzystać choćby z oferty Świata Nieruchomości. Polecamy Państwa uwadze nasze propozycje w tym zakresie.

Na czym polega franczyza nieruchomości? Ogólne warunki

Franczyza jest umową pomiędzy franczyzodawcą a franczyzobiorcą. Idea opiera się na udostępnieniu przez jeden podmiot marki oraz pełnego wsparcia w wyznaczonych dziedzinach drugiemu podmiotowi. Jeśli chodzi o warunki franczyzy Warszawa to miasto o ogromnym potencjale, ale też dużym ryzyku związanym z rozbudowaną konkurencją. Dlatego skorzystanie z naszej oferty jest bardzo rozsądnym posunięciem. Dzielimy się know-how prowadzenia tego biznesu, ale również pomagamy na każdym etapie współpracy, począwszy od szkoleń w zakresie prawa i ekonomii, a skończywszy na udostępnieniu nowoczesnych systemów usprawniających działanie agencji. W kwestii takiej jak biuro nieruchomości franczyza Warszawa nie musi więc stanowić tak dużego wyzwania.

Szanujemy niezależność naszych partnerów. Na początku współpracy ustalamy jedynie ogólne warunki, których głównym założeniem jest utrzymanie wysokich standardów obsługi Klienta oraz kreowanie wspólnej tożsamości marki. Dotyczą one m.in. ujednolicenia polityki cenowej czy wykorzystywania odpowiednich wzorów umów (tworzonych zgodnie z obowiązującym prawem, a więc stale aktualizowanych). Poza tym nie ingerujemy w to, jak prowadzona jest agencja nieruchomości franczyza Warszawa pozostaje w związku z tym wystarczająco niezależna od centrali. Proponujemy natomiast pełne wsparcie w wielu sytuacjach, np. przy rekrutacji agentów, działaniach marketingowych czy realizacjach transakcji, a także wsparcie merytoryczne.

Obopólne korzyści z franczyzy

Umowa franczyzowa tworzona jest w taki sposób, aby przynosiła korzyści obu stronom. Opieramy się na strategii win-win, czyli założeniu jednoczesnego wzrostu dochodów franczyzobiorcy i franczyzodawcy. W związku z tym, ile kosztuje franczyza Warszawa? Wszystkie szczegóły na ten temat omawiamy podczas rozmowy. Bierzemy pod uwagę wszelkie okoliczności, zwłaszcza możliwości danego miasta oraz inne indywidualne czynniki. Dzięki temu nasi współpracownicy mogą liczyć na naprawdę przystępną ofertę, która gwarantuje znaczny przychód. Na dodatek nie trzeba mieć dużego wkładu własnego, co byłoby koniecznością w przypadku tworzenia agencji od zera.

Franczyza Warszawa – agencja ciesząca się dużym zaufaniem

Świat Nieruchomości jest już rozpoznawalną marką. W ciągu przeszło 15 lat działalności mieliśmy okazję dokonać niezliczonej ilości transakcji. W kwestii takiej jak franczyza nieruchomości opinie mają ogromne znaczenie. Współpracując z nami, otrzymują Państwo prawo do posługiwania się marką, która cieszy się dużym zaufaniem ze strony dotychczasowych Klientów. To bezpośrednio przekłada się na łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych oraz pozyskiwaniu kolejnych umów. Wierzymy, że na tym powinna opierać się profesjonalna sieć franczyzowa nieruchomości Warszawa jest miastem ceniącym sobie wiarygodność oraz rozbudowaną ofertę, a to właśnie można zyskać przy podjęciu z nami współpracy. Dzięki temu znacznie łatwiej oszacować zyski czy zakupić lepsze nieruchomości.

Wszystkich zainteresowanych takimi kwestiami jak franczyza nieruchomości współpraca Warszawa zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością udzielimy reszty potrzebnych informacji w celu podjęcia przez Państwa działalności w branży. Prześlemy pełny prospekt współpracy oraz odpowiemy na pozostałe pytania, takie jak np. ile kosztuje franczyza nieruchomości Warszawa jest bardzo atrakcyjnym miejscem do prowadzenia agencji!

Informacje  : Tomasz Siwicki, tel. 508-136-955