Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Nowe inwestycje na rynku nieruchomości w Szczecinie

Jak wyglądają nowe inwestycje deweloperskie w Szczecinie?
Deweloperzy nie zwalniają tempa i nawet w czasie pandemii budują i oddają do użytku nowe mieszkania. Szczecin nie jest w tej kwestii wyjątkiem. W tym pięknym mieście znajdziesz atrakcyjne inwestycje obejmujące nowe mieszkania, domy i lokale usługowe.

Nowe mieszkania – Szczecin Warszewo

Warszewo to atrakcyjna dzielnica Szczecina, chętnie wybierana przez inwestorów ze względu na zielone otoczenie i mnóstwo miejsc rekreacyjnych, a jednocześnie bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. To sprawia, że na obszarze tym regularnie powstają nowe inwestycje deweloperskie. Szczecin Apartamenty Warszewo przy ulicy Maciejkowej to nowoczesne osiedle z mieszkaniami o powierzchni od 78 do 115 m2, z niską, kameralną zabudową stwarzającą poczucie prywatności. Inwestycja powstała na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Doskonała lokalizacja, bliskość terenów zielonych i bezpieczeństwo to najważniejsze zalety wyróżniające tę nową inwestycję.

Mieszkania deweloperskie – Szczecin Prawobrzeże

Ciekawe inwestycje powstają także w dzielnicy Prawobrzeże. Jedną z nich jest kameralne osiedle Sosnowy Park, składające się z czterech budynków kondygnacyjnych z mieszkaniami o wielkości od 30 do 70 m2, miejscami parkingowymi podziemnymi i zewnętrznymi. Przestronne, funkcjonalnie i staranne zaprojektowane lokale o wysokim standardzie wykończenia oraz niska zabudowa z niepowtarzalnym widokiem na Puszczę Bukową i pobliski staw sprawiają, że osiedle stanowi idealne miejsce do życia.

Szczecin Pogodno – nowe inwestycje

W Szczecinie na Pogodnie pojawia się względnie niewiele nowych inwestycji, co wynika m.in. z występowania obszaru chronionego krajobrazu na tym terenie. To sprawia, że wartość nieruchomości usytuowanych na tym obszarze będzie rosła. Aktualnie dostępną inwestycją jest Gardenia Pogodno – osiedle o kameralnej zabudowie, zaprojektowane z dbałością o detale, wyróżniające się wyjątkowym usytuowaniem w pobliżu Lasu Arkońskiego i Jeziora Głębokiego. Inwestycja łączy w sobie bliskość natury i możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta.

Szczecin Gumieńce – inwestycje deweloperskie

Harmonia Gumieńce to z kolei polecana nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana w urokliwej dzielnicy Gumieńce. Usytuowanie na rogu ulic Cukrowej i Do Rajkowa zapewnia mieszkańcom świetny dostęp do licznych punktów usługowych i handlowych. Jednocześnie sama okolica jest bardzo cicha i spokojna, a wjazd na osiedle reguluje szlaban.