Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup mieszkań z lokatorem

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Sprawny skup mieszkań z lokatorem - kiedy można się na niego zdecydować?

W ostatnim czasie, ze względu na coraz większą popularność mieszkań na wynajem, niektórzy właściciele zmagają się z trudnością ich sprzedaży. Okazuje się to szczególnie problematyczne, gdy w danym lokalu wciąż mieszkają najemcy, którzy nie chcą rezygnować z nieruchomości, a pełnoprawni właściciele z różnych powodów pragną zrezygnować z utrzymywania tego typu mieszkań. Trudno się temu dziwić - mimo że dla wielu osób wynajem jest łatwym sposobem na zwiększenie comiesięcznych przychodów, niekiedy wymaga poświęcenia wolnego czasu oraz nerwów. Z tego też powodu w naszej firmie zapewniamy sprawny i w pełni legalny skup mieszkań z lokatorem, który okazuje się możliwy przede wszystkim w takich miejscowościach jak Szczecin, Świnoujście czy Police.

Jak działa skup nieruchomości z lokatorem?

Właściciele mieszkań lub większych nieruchomości, którzy rozważają ich sprzedaż mimo znajdujących się wewnątrz lokatorów, często miewają problemy ze znalezieniem potencjalnych nabywców. Dzieje się tak, ponieważ sprzedaż nieruchomości z lokatorem dla kupującego wiąże się z nieco większym ryzykiem - niekiedy mieszkające w lokalu osoby mogą nie płacić wyznaczonego czynszu lub nie dbać o odpowiedni porządek we wspólnej przestrzeni. Ponadto dużą komplikacją może również okazać się brak zgody na remont mogący przysłużyć się całej społeczności. Z tego też powodu sprzedaż takiej nieruchomości często oznacza nie tylko trudności ze znalezieniem zainteresowanej kupnem osoby, ale także konieczność znacznego obniżenia ceny.
W naszym przedsiębiorstwie oferujemy szybki i opłacalny skup nieruchomości z lokatorem, który wyróżnia się wysokimi stawkami oraz sprawnym wypełnieniem wszystkich ważnych dokumentów. Warto przy tym wspomnieć, że właściciele danego budynku lub mieszkania nie muszą obawiać dłużących się formalnościami czy braku odpowiednich umów - dzięki darmowej wycenie oraz korzystaniu z usług doświadczonych prawników zapewniamy sprawną realizację całej transakcji. W niektórych przypadkach sprzedaż nieruchomości z lokatorem zajmuje zaledwie 24 godziny, co okazuje się godną uwagi propozycją dla osób, którym zależy na szybkim pozbyciu się tego typu zobowiązań.

Czy sprzedaż mieszkania z lokatorami może okazać się opłacalna?

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, niektóre nieruchomości mogą generować więcej strat niż korzyści. Dzieje się tak przede wszystkim wtedy, gdy wnętrza wymagają gruntownego remontu lub w sytuacji, w której lokatorzy nie dbają w odpowiedni sposób o zamieszkaną przestrzeń i w efekcie obniżają jej wartość. Dlatego też dla niektórych inwestorów korzystniejszym rozwiązaniem okazuje się sprzedaż nieruchomości z lokatorami, która pozwala odzyskać zainwestowane pieniądze i przeznaczyć je na lokatę lub inny cel. Wówczas dużym ułatwieniem staje się również odciążenie od codziennych zmartwień związanych z doglądaniem budynków lub z koniecznością zadbania o różnego rodzaju naprawy.
Proponowany przez naszą firmę Świat Nieruchomości skup mieszkań z lokatorem wyróżnia się nie tylko sprawnie przeprowadzoną transakcją, ale również możliwością płatności w gotówce. Dzięki temu właściciele poszczególnych budynków lub mieszkań nie muszą czekać na przelew i zyskują również większą pewność, że oferta jest w pełni uczciwa. Warto przy tym wspomnieć, że jako przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem gwarantujemy naszym klientom ubezpieczenie transakcji do kwoty 500 000 euro, co również pozwala pozbyć się różnego rodzaju wątpliwości lub obaw.