Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup mieszkań za gotówkę Polska

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Skup mieszkań za gotówkę Polska

Firma Świat Nieruchomości oferuje profesjonalny skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce. Obsługujemy oferty sprzedaży lokali we wszystkich województwach, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach i wsiach. Działamy na rynku nieruchomości od wielu lat, z sukcesem świadcząc usługi skupu mieszkań za gotówkę, co potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów prywatnych oraz biznesowych.
Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych sprzedażą mieszkania. Zapewniamy szybką i fachową obsługę. Wykonujemy darmowe i niezobowiązujące wyceny lokali, a w przypadku chęci zbycia nieruchomości gwarantujemy realizację transakcji w ciągu nawet 24 godzin od otrzymania niezbędnej dokumentacji. Oferta naszego skupu nieruchomości stanowi zatem idealną propozycję dla osób, którym zależy na możliwie najszybszej sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej cenie. Płacimy gotówką i dajemy pełną gwarancję bezpieczeństwa transakcji dzięki ubezpieczeniu do kwoty 500 000 euro. Zapewniamy uczciwe wyceny, stanowiące 100 procent wartości rynkowej przedmiotu transakcji.

Szybki skup nieruchomości - cały kraj

Zajmujemy się kompleksową realizacją transakcji. Dopełniamy większości formalności, załatwiamy obecność notariusza podczas podpisywania umowy sprzedaży oraz zapewniamy obsługę prawną transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej wiedzy na temat historycznych i aktualnych cen na rynku nieruchomości jesteśmy w stanie profesjonalnie i szybko przeprowadzić dowolną transakcję po najkorzystniejszej dla klienta cenie lokalu.
Mieszkania stanowią bardzo dobre zabezpieczenie finansowe. Od lat są powszechnie uznawane za jedną z najlepszych form ochrony majątku. Ze względu na regularnie rosnące ceny lokali w kraju, sprzedaż nieruchomości kupionej zaledwie kilka lat temu dziś wiąże się z dużym zyskiem. Zbycie mieszkania to polecane rozwiązanie w rozmaitych sytuacjach: gdy szybko potrzebujesz znacznej sumy pieniędzy, przeprowadzasz się do innego miasta bądź kraju, planujesz zakup większego lokum, budowę domu oraz w wielu innych przypadkach. Szybka sprzedaż mieszkania często okazuje się też znacznie lepszym rozwiązaniem niż jego utrzymywanie, np. w sytuacji, gdy lokum ma niejasną bądź nieuregulowaną sytuację prawną, wystąpiły w nim wypadki losowe (np. pożar czy zalanie) albo kiedy wymaga ono coraz większych nakładów finansowych w związku z generalnym remontem. Niekiedy tego rodzaju zdarzenia przerastają więc finansowe możliwości właściciela, co sprawia, że nierzadko lepszym rozwiązaniem okazuje się sprzedaż nieruchomości. Nie wszystkie biura nieruchomości decydują się na odkupienie takiego lokum, ale my jesteśmy przygotowani na różne sytuacje.
Prowadzimy skup nieruchomości, które są obarczone ryzykiem inwestycyjnym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze starannie sprawdzamy sytuację danego lokalu. Nasi eksperci dokładnie analizują stan techniczny lokum, a następnie przedstawiają za darmo wycenę nieruchomości. Usługa ta jest całkowicie niezobowiązująca. Jeśli sprzedający zdecyduje się na zbycie mieszkania na przedstawionych warunkach, przygotowujemy stosowne umowy niezbędne do przeprowadzenia transakcji.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Od lat z powodzeniem prowadzimy szybki skup nieruchomości w całym kraju. Każdy właściciel mieszkania chcący zbyć nieruchomość, bez względu na przyczynę sprzedaży czy lokalizację, może się zatem skontaktować z naszą firmą. Specjaliści w umówionym wcześniej dniu przeprowadzą szczegółową inspekcję mieszkania oraz wykonają fotograficzną dokumentację stanu danego lokum. Na podstawie zdjęć i przeprowadzonej analizy przedstawimy bezpłatnie wycenę, a jeśli właściciel mieszkania zgodzi się na zaprezentowane warunki, rozpoczniemy proces realizacji transakcji. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo dla naszych klientów ważny jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby przeprowadzić transakcję możliwie najszybciej. Po zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji i dopełnieniu formalności jesteśmy w stanie doprowadzić usługę do końca w ciągu zaledwie 24 godzin.

Skup mieszkań o różnym stanie prawnym

Aby nawiązać z nami współpracę w zakresie szybkiego skupu nieruchomości w całym kraju, należy posiadać imienny akt własności mieszkania, czyli dysponować tytułem prawnym do lokalu. To najłatwiejszy i najszybszy sposób na zbycie nieruchomości. Bywają jednak sytuacje, gdy wspomniany dokument jest niedostępny lub stan prawny lokalu wymaga uregulowania (np. w przypadku spraw o podział majątku czy postępowania spadkowego). Wówczas również zachęcamy do skorzystania z usług naszego skupu mieszkań za gotówkę w Polsce. Skupujemy bowiem udziały w nieruchomościach. Cała transakcja przeprowadzana jest w taki sam sposób jak podczas zbycia całego mieszkania: zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, uzyskania niezobowiązującej wyceny, a po podjęciu decyzji finalizujemy transakcję oraz błyskawicznie przekazujemy gotówkę za udziały w lokalu.
Jako profesjonalny skup nieruchomości zajmujemy się ponadto nabywaniem zadłużonych mieszkań. Utrata płynności finansowej wynikająca z konfliktów ze wspólnikami, długi narosłe z powodu niedotrzymania umów czy kłopoty ze spłatą kredytów to zaledwie kilka z wielu zdarzeń, które obniżają jakość życia i niszczą poczucie bezpieczeństwa finansowego. Niekiedy prowadzą też do zlicytowania majątku, podczas którego właściciele dostają za niego zaledwie małą część ceny rynkowej. W efekcie uzyskane pieniądze rzadko pozwalają na spłacenie całości zadłużenia, co często skutkuje tendencją do dalszego zadłużania. Na szczęście można temu zaradzić, decydując się na szybką sprzedaż mieszkania profesjonalnej firmie.
W Świecie Nieruchomości kupujemy lokale za pełną cenę rynkową, co pozwala sprzedającym znacząco poprawić swoją sytuację ekonomiczną, a niekiedy w pełni wyjść z długów. Skupujemy nieruchomości ze skomplikowaną bądź nieuregulowaną sytuacją prawną, z groźbą licytacji komorniczej, z lokatorami czy zadłużone. Podczas tych transakcji liczy się czas - należy podjąć decyzję o zbyciu nieruchomości jak najszybciej, zanim sytuacja straci stabilność, czyli np. zanim dojdzie do licytacji.