Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup udziałów w nieruchomości

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Skup udziałów w nieruchomości

Problem posiadania udziałów w nieruchomości dotyczy sporej grupy Polaków, którzy otrzymali mieszkanie lub dom na skutek procesu spadkowego, bądź darowizny. Instytucją współwłasności mogą być objęte nie tylko mieszkania spółdzielcze i domy jednorodzinne, lecz także grunty budowlane i rolne, lokale służbowe, hale produkcyjne itp. Skup udziałów w nieruchomości stanowi ofertę dla osób borykających się z niedogodnościami, jakie wiążą się z nieplanowaną współwłasnością. Jeśli nieruchomością rozporządza kilka osób jednocześnie, pojawiają się problemy organizacyjne. Dotyczą one przede wszystkim ustaleń co do przyszłego losu nieruchomości, a także podziału kosztów bieżących. Sprzedaż udziałów w nieruchomości może okazać się najlepszym sposobem na uwolnienie zasobów finansowych.
Wieloletnie zamrożenie gotówki w nieruchomości ze współwłasnością przynosi często więcej strat niż korzyści. W sytuacji, kiedy nie potrzebujemy udziału w nieruchomości spadkowej, warto rozważyć sprzedaż swoich uprawnień. Proponujemy profesjonalne usługi odkupu udziałów w nieruchomościach. Naszą ofertą obejmujemy nie tylko na budynki o ustabilizowanej sytuacji prawnej i finansowej, lecz także nieruchomości zadłużone, zagrożone egzekucją komorniczą, czy przeznaczone do generalnego remontu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie przeprowadzić szybką i adekwatną wycenę przyszłej transakcji. W naszej firmie kupno udziałów w nieruchomości odbywa się za gotówkę. Pieniądze otrzymasz natychmiast po podpisaniu aktu notarialnego, zyskując wolność od uciążliwych zobowiązań wobec pozostałych współwłaścicieli.

Kupno udziałów w nieruchomości - dla kogo przeznaczona jest nasza oferta?

Sprzedaż udziałów w nieruchomości wchodzi w sferę żarliwych zainteresowań osób, którym spadł na głowę obowiązek administrowania nieruchomością spadkową. Wśród innych przyczyn zaistnienia współwłasności znajdziemy także wspólny zakup nieruchomości przez kilku inwestorów, nabycie z tytułu zasiedzenia, rozwiązanie spółki cywilnej, lub ustanie wspólnoty majątkowej w małżeństwie. Proponując kupno udziałów w nieruchomości, odciążamy współwłaścicieli od licznych obowiązków wynikających z ograniczonego prawa do dysponowania lokalem. Wbrew pozorom, współwłasność może generować ogromne straty finansowe. Jeśli współwłaściciele nie mogą osiągnąć porozumienia w kwestiach wykorzystania nieruchomości i partycypacji w kosztach utrzymania, popada ona stopniowo w ruinę i w tempie lawinowym traci na wartości. Im szybciej podejmiesz decyzję o sprzedaży swoich udziałów, tym mniejsze straty zaksięgujesz na koncie.
Sprzedaż udziałów w nieruchomości staje się niekiedy najlepszą możliwą decyzją. Otrzymanie gotówki na konto uwalnia od zobowiązań i pozwala dowolnie dysponować swoimi środkami. Podsumowując, naszą ofertę na skup udziałów w nieruchomości udostępniamy każdemu, kto nie jest zainteresowany dłuższym utrzymywaniem swojej współwłasności i pragnie otrzymać za nią ekwiwalent pieniężny. Sztab współpracujących z nami prawników i rzeczoznawców dokładnie oceni stan prawny i wartość inwestycyjną nieruchomości, proponując uczciwą wycenę wyrażoną w złotówkach. Oględziny oraz proces wyceny nieruchomości pozostają całkowicie darmowe. Przedstawiamy jasne warunki wykupu, na podstawie których możesz podjąć świadomą decyzję. Każda transakcja podlega ubezpieczeniu do kwoty 500 000 euro. Dbamy o interesy naszych kontrahentów, dostarczając im skuteczne narzędzia do poradzenia sobie z uciążliwą współwłasnością.

Sprzedaż udziałów w nieruchomości zadłużonej lub będącej w złym stanie technicznym

Osobną kategorią staje się posiadanie udziałów w nieruchomości z rosnącym zadłużeniem. Otrzymanie w spadku mieszkania z ustanowioną hipoteką i współwłaścicielami nie wróży wielkich zysków. Taką nieruchomość warto jak najszybciej spieniężyć, unikając tym samym dodatkowych problemów i czasochłonnych ustaleń. Jesteśmy w stanie zaoferować skup udziałów w nieruchomości zadłużonej po cenach rynkowych. Dzięki nam zyskujesz środki, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Długotrwałe utrzymywanie współwłasności tylko pogłębia problemy, jeśli wszyscy właściciele nie potrafią wypracować ugody satysfakcjonującej każdą ze stron. Częstym problemem okazuje się ustalenie udziału w spłacie rat kredytowych. Jeszcze większe wyzwania wiążą się z nieruchomościami wymagającymi remontu.
Nasza firma skupuje udziały w nieruchomościach w złym stanie technicznym, zadłużonych, i dodatkowo posiadających kilku współwłaścicieli mających odmienne wizje przyszłego wykorzystania mieszkania, domu lub gruntu. Wymieniona tutaj sytuacja nie należy do rzadkości. Jednak wówczas sprzedaż udziałów na rynku prywatnym może okazać się praktycznie niemożliwa. Dlatego zdecydowanie warto skorzystać z usług naszej firmy. Zakup udziałów w nieruchomości zadłużonej stanowi jeden z fundamentów kompleksowej oferty firmy Świat Nieruchomości, otwierając dla sprzedających nowe możliwości transakcji po atrakcyjnej cenie.

Profesjonalna pomoc dla współwłaścicieli nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się ofertą na skup udziałów w nieruchomościach. Skontaktujesz się z nami za pośrednictwem formularza internetowego lub telefonu. Po rozmowie ze specjalistą ds. nieruchomości, wypracujemy wspólny plan działania. Skup udziałów w nieruchomości zadłużonej wymaga zgromadzenia szczegółowej dokumentacji. Oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji usługi, doradzając w tematyce procedur i zawiłości prawnych. Ofertę skupu udziałów w nieruchomościach proponujemy mieszkańcom Szczecina i innych miast, takich jak Police i Świnoujście. Działamy także na obszarze całego województwa zachodniopomorskiego. Do niekwestionowanych zalet naszej propozycji skupu udziałów należy darmowa wycena, realizacja transakcji w 24h od podpisania aktu notarialnego, płatność gotówkowa, a także ubezpieczenie transakcji na wysoką kwotę. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Sprzedając nam swoje udziały w nieruchomości, zyskujesz na czasie i otrzymujesz konkurencyjne warunki finansowe.