Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup zadłużonych nieruchomości za gotówkę

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Skup zadłużonych nieruchomości za gotówkę

W firmie Świat Nieruchomości dostarczamy klientom sprawdzonych i bezpiecznych ofert skupu mieszkań, domów lub działek budowlanych, na których ciążą różnego rodzaju zadłużenie. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno samodzielnie sfinalizować transakcję sprzedaży nieruchomości, kiedy znajduje się ona w stanie zagrożenia licytacją komorniczą lub zajęciem przez bank. Dostrzegając ogromne zapotrzebowanie na tego typu usługi, stworzyliśmy profesjonalny skup zadłużonych mieszkań. Wyróżniamy się szybkością i dokładnością prowadzonych działań. Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz możliwość ekspresowej sprzedaży swojej zadłużonej nieruchomości za gotówkę, bez konieczności podpisywania umowy z pośrednikiem. Każda sytuacja wymaga indywidualnej analizy. Dlatego ogromne znaczenie nadajemy oględzinom nieruchomości. Dzięki doświadczeniu naszych rzeczoznawców, tworzymy szczegółową wycenę budynku w oparciu o jego stan prawny, jakość wykończenia, lokalizację, a także aktualne trendy na rynku nieruchomości.
Zdajemy sobie sprawę z faktu, że podczas sprzedaży domu lub mieszkania czas odgrywa bardzo ważną rolę. Szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z mieszkaniem zadłużonym. Z tego powodu dokładamy starań, aby jak najszybciej umówić termin oględzin i zaproponować wycenę. Akceptacja sprzedającego dla proponowanych przez nas warunków uruchamia procedurę zakupu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej działalności. Skup zadłużonych nieruchomości pomaga uwolnić środki finansowe na poczet spłaty wierzycieli, a także uniknąć katastrofalnych skutków zajęcia komorniczego.

Dlaczego tak trudno sprzedać zadłużone mieszkanie?

`Sprzedam zadłużone mieszkanie` - takie ogłoszenie coraz częściej pojawia się na serwisach przeznaczonych dla nieruchomości. Niższa cena zadłużonych nieruchomości nie przyciąga jednak inwestorów indywidualnych, którzy przede wszystkim poszukują bezpieczeństwa transakcji i wolności od problemów, jakie mogłyby się pojawić po zakupie. Istnieją dwa rodzaje zadłużenia, przynależące do wielu nieruchomości. Pierwszym z nich staje się zadłużenie z tytułu zalegania z opłatami eksploatacyjnymi na rzecz spółdzielni lub dostawców mediów. Długi eksploatacyjne powstają na skutek pogorszenia się sytuacji majątkowej właściciela lub podpisania umowy najmu z nieuczciwymi lokatorami. Sprzedaż takiej nieruchomości będzie niezwykle trudna do realizacji w formie bezpośredniej. Jednym z wymaganych dokumentów podczas spisania aktu notarialnego staje się zaświadczenie ze spółdzielni o niezaleganiu z opłatami. Trudną sytuację można jednak rozwiązać, występując do spółdzielni z wnioskiem o przepisanie zaległości na kupującego. Nawiązując współpracę z wiarygodną firmą, która prowadzi skup zadłużonych mieszkań, zyskujesz solidną pozycję do negocjacji z zarządzającymi osiedlem. Wydanie odpowiedniego zaświadczenia i spisanie adnotacji w akcie notarialnym umożliwia sprzedaż zadłużonej nieruchomości.
Drugim rodzajem zadłużenia pozostaje obciążenie hipoteką. Jeśli właściciel na bieżąco reguluje swoje zobowiązania, chęć sprzedaży kredytowanej nieruchomości wymaga jedynie uzgodnienia z bankiem kwestii przepisania kredytu na kupującego. Niestety, wiele osób zmuszonych do wystawienia ogłoszeń `sprzedam zadłużone mieszkanie", utraciło płynność finansową i zostało dotknięte widmem zajęcia nieruchomości przez bank. Sprzedaż takiego domu lub mieszkania umożliwiłaby odzyskanie części pieniędzy i spłacenie wierzytelności.
Nasza oferta na skup zadłużonych nieruchomości otwiera nowe szanse na regulację długów. Zadłużone mieszkanie zazwyczaj pozostaje niemożliwe do sprzedania na rynku transakcji bezpośrednich. Kupujący obawiają się licznych zmagań z komornikiem i wierzycielami. Wolą uniknąć uwikłania w sprawy sądowe, nawet jeśli cena okazuje się niezwykle konkurencyjna. Sprzedaż zadłużonej nieruchomości przeprowadzisz szybko i bezpiecznie, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług. Obrotem nieruchomościami zajmujemy się od wielu lat, korzystając ze wsparcia prawników i rzeczoznawców. Zaoferujemy uczciwą cenę za Twoją nieruchomość, płatność gotówką, darmową wycenę, a także ubezpieczenie transakcji do kwoty 500 000 euro.

Skup zadłużonych mieszkań krok po kroku

Pierwszym krokiem w procesie sprzedaży zadłużonej nieruchomości jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza internetowego lub telefonu. Specjalista ds. obrotu nieruchomościami zaproponuje termin oględzin. Podczas oględzin przeprowadzamy szczegółową ocenę potencjału inwestycyjnego danej nieruchomości. Dokonujemy analizy dokumentacji kredytowej i tworzymy własną kalkulację całości zadłużenia. Po gruntownym zapoznaniu się ze stanem faktycznym i prawnym nieruchomości, przygotowujemy wycenę. Szczegółowa wycena rzeczoznawcy zostanie dostarczona sprzedającemu w ciągu 24 godzin od zakończenia oględzin. Łączymy szybkość działania z dokładnością, mając na uwadze trudną sytuację osób zadłużonych. Jeśli akceptujesz przedstawione przez nas warunki, przystępujemy do kolejnych etapów procesu kupna/sprzedaży. Pomagamy w organizacji dokumentów ze strony banku i spółdzielni, niezbędnych do podpisania aktu notarialnego. Służymy pomocą doradczą i na bieżąco odpowiadamy na zapytania sprzedających.
Podpisanie aktu notarialnego kończy proces sprzedaży zadłużonego mieszkania. Dzięki temu, że wszystkie transakcje prowadzimy z wykorzystaniem własnych zasobów gotówkowych, pieniądze otrzymasz w ciągu najbliższych 24 godzin. Dalsze losy mieszkania spoczywają od teraz na naszych barkach. Sprzedający otrzymuje pieniądze niezbędne do zaspokojenia interesów wierzycieli, a także budowy stabilności finansowej w nowym wymiarze.

Sprzedaż zadłużonej nieruchomości - dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli planujesz sprzedaż zadłużonej nieruchomości, z pewnością poszukujesz najlepszych rozwiązań do realizacji tego celu. Dla większości osób pierwszą próbą staje się poszukiwanie prywatnego odbiorcy lub nawiązanie współpracy z pośrednikiem ds. handlu nieruchomościami. O ile te metody świetnie sprawdzają się w przypadku mieszkań z uregulowanym stanem prawnym i jasną sytuacją finansową, o tyle zadłużone nieruchomości prezentują cały zestaw dodatkowych wyzwań. Wykorzystując naszą ofertę na skup zadłużonych nieruchomości, dajesz sobie zielone światło w kierunku szybkiej, bezstresowej sprzedaży. Jesteśmy firmą specjalizującą się w obrocie nieruchomościami o zawiłej historii, trudnej sytuacji prawnej, lub zagrożonych egzekucją komorniczą.
Wypracowane na przestrzeni lat zaufanie ma swoje fundamenty w uczciwym procesie darmowej wyceny, szybkiej organizacji wszelkich formalności, a także odkupieniu mieszkań za gotówkę. Każdą transakcję ubezpieczamy na kwotę do 500 000 euro, dzięki czemu sprzedający ma całkowitą gwarancję bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami zadowolonych klientów, którym umożliwiliśmy odzyskanie płynności finansowej, spłatę wierzycieli i ekspresową sprzedaż problematycznej nieruchomości.

Skup zadłużonych nieruchomości - zalety współpracy z profesjonalistami

Skup zadłużonych nieruchomości oszczędza Twój czas i pieniądze. Samodzielna sprzedaż zadłużonej nieruchomości pozostaje bardzo trudna. Nieodłącznymi elementami procesu sprzedaży tego typu mieszkań jest żmudna organizacja dokumentów, poszukiwanie nabywcy, wnioskowanie do banku o pozwolenia, a także negocjacje z wierzycielami. Nasza oferta dotycząca skupu zadłużonych nieruchomości proponuje proste i bezpieczne wyjście ze skomplikowanej sytuacji. Nie obawiamy się transakcji zakupu nieruchomości w stanie zadłużenia. Korzystamy z wiedzy prawnej, finansowej i inwestycyjnej, łącząc je w ramach naszej oferty. Jako strona sprzedająca, masz możliwość szybkiego sfinalizowania transakcji gotówkowej. Jeśli posiadasz kompletną dokumentację, skup zadłużonych nieruchomości możemy przeprowadzić w ciągu kilku dni. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Szczecina i okolicznych miast, takich jak Police czy Świnoujście. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy pewni, że uda nam się wypracować zadowalające dla obu stron rozwiązanie.