Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Franczyza

Uczestnicy biur pod nazwą `Świat Nieruchomości` to zespół profesjonalnych , licencjonowanych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami . Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższego bezpieczeństwa przy nabywaniu, zbywaniu , najmie oraz wynajmie nieruchomości. Charakteryzuje nas wysoka jakość obsługi, rzetelność, uczciwość profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki współpracy z licencjonowanymi pośrednikami gwarantujemy profesjonalną obsługę w każdym z Biur pod nazwą `Świat Nieruchomości`. Wymagamy, aby każde z biur posiadało licencję pośrednika nieruchomości .

Świat Nieruchomości to znane i cenione w branży biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Na tle konkurencji wyróżnia nas jakość świadczonych usług, którą zapewniamy poprzez bogato rozwinięty marketing, nowoczesny system informatyczny oraz wsparcie merytoryczne z zakresu ekonomii i prawa.

Naszym celem jest zmiana wizerunku stereotypowego pośrednika w obrocie nieruchomości, nie zawsze kojarzonego z profesjonalizmem. Dla Świata Nieruchomości zadowolony z oferty klient jest podstawą. Chcemy, aby do nas wracał i polecał nas znajomym. Dlatego też postanowiliśmy rozwinąć własną sieć biur obrotu nieruchomościami opartą na zasadach franchisingu. Nowa forma współpracy skierowana jest do przedsiębiorców charakteryzujących się wysoką motywacją osobistą, dla których jakość świadczonych usług jest najważniejsza.

System franczyzowy Świat Nieruchomości oparty jest na strategii typu `win-win` (wygrana obu stron) zakładającej jednoczesny wzrost przychodów franczyzobiorców i franczyzodawcy. System zapewnia franczyzobiorcom należytą rentowność działania i kładzie nacisk na standard, jakość i zysk dla obu stron.

Celem systemu franczyzowego Świat Nieruchomości jest stworzenie spójnego konceptu biznesowego, którego głównym założeniem jest:

 • utrzymanie wysokiego standardu jakości działania,
 • zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych w sieci,
 • kreowanie wspólnej dla sieci tożsamości marki,
 • opieka centrali nad franczyzobiorcami.

Czym jest franczyza?
Idea franchisingu polega na opłacalności współpracy dla obu stron: franczyzodawcy i franczyzobiorcy. Nie ma bardziej partnerskiego sposobu na rozbudowę dużej, nowoczesnej sieci z zachowaniem pełnej niezależności i poszanowania odrębnej własności franczyzobiorcy.

Dzięki umowie franczyzowej franczyzobiorca uzyska wieloletnie prawo do prowadzenia działalności pod marką Świat Nieruchomości.

Lista korzyści:

 • prowadzenie wysoce rentownego biznesu pod znaną i sprawdzoną marką, nazwa Świat Nieruchomości ma uniwersalny charakter, wskazuje na plany stworzenia sieci o szerokim zasięgu, nie ogranicza się do jednej dzielnicy czy danego terytorium,
 • wszechstronne wsparcie ze strony franczyzodawcy,
 • nowoczesna strona internetowa oraz system CRM, na który pośrednik działający na lokalnym rynku nie mógłby sobie pozwolić,
 • korzyści finansowe ze wspólnej polityki cenowej całej sieci,
 • korzyści z działań marketingowych prowadzonych przez franczyzodawcę na taką skalę, na jaką pojedynczy pośrednik nie mógłby sobie pozwolić,
 • profesjonalne wsparcie specjalistów z zakresu prawa i ekonomii podczas realizacji transakcji sprzedaży i wynajmu,
 • dostęp do stale aktualizowanych wzorów umów, zleceń oraz wszelkich dokumentów,
 • bogata oferta szkoleń.

Pełny prospekt informacyjny otrzymają Państwo po wypełnieniu formularza.