Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości za gotówkę

SKUP MIESZKAŃ SZCZECIN - DECYZJA 24h - tel. 508-136-955

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Skup nieruchomości Szczecin

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś sprzedać nieruchomość na własną rękę, doskonale zdajesz sobie sprawę z czasochłonnego charakteru procesu sprzedaży. Wystawienie szczegółowego ogłoszenia, szukanie kupujących, wykonywanie licznych prezentacji, negocjowanie cen - te wszystkie czynności są absolutnie niezbędne dla każdej transakcji bezpośredniej. Niektórzy ułatwiają sobie życie poprzez nawiązanie współpracy z pośrednikiem. Trudno zaprzeczyć skuteczności takiego podejścia, jednak ma ono swoją cenę. Samo znalezienie kupującego to nie wszystko. W obecnej sytuacji mało kto może sobie pozwolić na zakup mieszkania za gotówkę. Większość kupujących poszukuje różnych form finansowania zakupu domów lub mieszkań, zwracając się po pomoc do banków. Z perspektywy sprzedającego oznacza to długie oczekiwanie na gotówkę.
Stworzona przez nas oferta na skup nieruchomości w Szczecinie rozwiązuje wszystkie powyższe problemy. Jesteśmy firmą inwestycyjną specjalizującą się w obrocie nieruchomościami każdego typu. Dzięki nam z łatwością sprzedasz nie tylko pięknie wykończone mieszkanie w dobrej lokalizacji, lecz także nieruchomość zadłużoną, obciążoną hipoteką, w słabym stanie technicznym, lub udziały w mieszkaniu zarządzanym przez kilku współwłaścicieli. Czynimy proces sprzedaży znacznie prostszym i bezpieczniejszym. Bezpieczeństwo transakcji zostaje zagwarantowane sumą ubezpieczenia o wartości do 500 tysięcy euro. Wyróżnia nas ekspresowa wycena, którą dostarczamy do sprzedającego w 24h od przeprowadzonych oględzin.
Co więcej, wycenę od współpracujących z nami rzeczoznawców otrzymasz całkowicie za darmo. Dopiero na jej podstawie podejmiesz przemyślaną decyzję o sprzedaży. Wszelkie transakcje ze sprzedającymi następują w formie gotówkowej. Nie musisz u nas oczekiwać na przyznanie kredytu. Po podpisaniu aktu notarialnego, środki finansowe trafią na Twoje konto w ciągu doby. Jeżeli interesuje Cię skup mieszkań zachodniopomorskie to województwo, gdzie możesz skorzystać z naszych usług. Nie wymagamy od klienta ponoszenia dodatkowych opłat z tytułu prowizji. Sprzedaż mieszkania odbywa się w formie bezpośredniej - umowę podpisujemy między sprzedającym a naszą firmą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem wszelkich niuansów oferty. Stawiamy na transparentność i rzetelność. Świadczymy usługi doradcze, służąc fachową pomocą na wszystkich etapach współpracy.

Jak szybko sprzedać nieruchomość - poradnik krok po kroku

Jesteśmy dumni, że trafiłeś na naszą stronę. Domyślamy się, że poszukujesz sprawdzonych sposobów na sprzedaż swojej nieruchomości w Szczecinie, Policach, czy Świnoujściu. Zniechęca Cię wizja samodzielnego poszukiwania kupca, albo już wcześniej zmierzyłeś się ze ścianą wygórowanych oczekiwań kupujących. Możliwe, że Twoje mieszkanie wpada w kategorię nieruchomości trudnych do sprzedaży, np. z powodu zadłużenia, kredytu, czy stanu technicznego wymagającego generalnego remontu.
Znalazłeś się zatem w dobrym miejscu - skup mieszkań w Szczecinie oferujemy tym, którzy chcą szybko i bezpiecznie sfinalizować transakcję sprzedaży nieruchomości.
Pierwszym krokiem na drodze do skutecznej sprzedaży staje się wysłanie formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Umożliwiamy także kontakt telefoniczny, bezpośrednio z naszymi specjalistami. W trakcie rozmowy ustalimy parametry nieruchomości, co posłuży do wykonania wstępnej wyceny. Określimy również możliwości wykonania oględzin. Skup mieszkań w zachodniopomorskim stanowi okazję dla właścicieli, którzy potrzebują otrzymać ekwiwalent w gotówce w jak najkrótszym czasie.
Z tego powodu oferujemy szybkie terminy na wizję lokalną, a szczegółową wycenę otrzymasz już w 24 godziny od jej zakończenia. Mając w rękach propozycję ceny za Twoją nieruchomość, możesz podjąć decyzję o sprzedaży. Jeśli zdecydujesz się sprzedać nam dom lub mieszkanie, przystępujemy do gromadzenia dokumentów potrzebnych do spisania aktu notarialnego. Strona sprzedająca ma obowiązek dostarczyć dokumentację poświadczającą prawo do lokalu (akt notarialny lub postanowienie nabycia spadku), zaświadczenie ze spółdzielni o niezaleganiu z opłatami, numery księgi wieczystej, oraz zaświadczenie o braku osób zameldowanych i braku zarejestrowanej działalności gospodarczej prowadzonej w danym mieszkaniu. Po skompletowaniu dokumentów, umawiamy spotkanie z notariuszem i spisujemy akt notarialny sprzedaży.
Ostatnim etapem pozostaje przelew środków pieniężnych na konto sprzedającego i przekazanie kluczy. W trakcie przekazywania kluczy spisujemy także protokół zdawczo - odbiorczy, uwzględniając w nim stan liczników za prąd i gaz, a także pozostawione w nieruchomości wyposażenie.
Każdy etap prowadzonej transakcji następuje we współpracy ze specjalistami ds. nieruchomości. Dajemy pewność, że wszystkie czynności będą prowadzone zgodnie z prawem i interesem sprzedającego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc pomocą w przypadku pojawienia się wątpliwości.

Skup mieszkań Szczecin - zalety naszej oferty

Nasza usługa stanowi propozycję dla mieszkańców Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą samodzielnie poszukiwać kupujących. Obszerna lista zalet sprzedaży mieszkania profesjonalistom nie kończy się na bezprecedensowej szybkości transakcji. Korzyści, jakie otrzymujesz dzięki ofercie skupu nieruchomości, generują dla Ciebie oszczędności finansowe i organizacyjne, przynosząc jednocześnie całkowite bezpieczeństwo.
Dzięki temu, że każdy zakup dokonywany jest przez nas w formie gotówkowej, zyskujesz na czasie i otrzymujesz pieniądze nawet tego samego dnia po podpisaniu dokumentów u notariusza. Od pierwszego kontaktu do zaksięgowania środków na Twoim koncie nie mija zazwyczaj dłużej niż 7 dni! Jest to wynik nieosiągalny dla alternatywnych form sprzedaży. Działamy niezwykle szybko, lecz przede wszystkim bezpiecznie. Każdą transakcję zakupową obejmujemy ubezpieczeniem o wartości nawet 500 000 euro.
Nasz skup mieszkań w zachodniopomorskim stanowi ofertę o ponadprzeciętnej elastyczności. Być może obawiasz się, że Twoje mieszkanie nigdy się nie sprzeda z powodu trudnej sytuacji prawnej lub kiepskiego stanu technicznego. Nasze portfolio transakcyjne obejmuje setki mieszkań tego typu. Udało nam się wypracować ze sprzedającymi satysfakcjonujące warunki finansowe, dostarczając im wiarygodnego i skutecznego modelu sprzedaży.
Oferujemy darmową, profesjonalną wycenę każdej nieruchomości w województwie zachodniopomorskim. Od rozmowy telefonicznej do ustalonego terminu oględzin nie mija dłużej niż kilka dni. Wycena to ostateczny element decyzyjny dla sprzedającego.
Współpraca z naszą firmą łączy się z gwarancją uzyskania atrakcyjnej ceny za mieszkanie. Nie interesuje nas sztuczne zaniżanie kwot; zaufanie klientów budujemy na uczciwej wycenie, adekwatnej do stanu nieruchomości i warunków rynkowych. Skup nieruchomości w Szczecinie dostarcza efektywnego procesu sprzedażowego dla transakcji na wielu nieruchomościach, bez względu na ich skomplikowaną sytuację prawną.

Skup mieszkań zachodniopomorskie - jakie nieruchomości możesz sprzedać?

Świat Nieruchomości proponuje skup na zasadach rynkowych, nie stosując ograniczeń co do kwestii technicznych i prawnych. Każda nieruchomość wymaga odrębnej analizy, prowadzonej przez specjalistów. Dokonujemy gruntownej oceny potencjału inwestycyjnego, a następnie prezentujemy szczegółową wycenę. W ramach naszej oferty szybko i bezproblematycznie sprzedaż nieruchomości zadłużone, z komornikiem, z lokatorami, w złych stanie wizualnym i technicznym. Mając na uwadze kryterium typu i przeznaczenia, skupujemy domy, mieszkania, działki budowlane, lokale biurowe, hale produkcyjne i magazynowe, a także grunty rolne. Zajmujemy się skupem pełnego spektrum nieruchomości prywatnych i komercyjnych. Dzięki wsparciu sztabu prawników, mamy możliwość wyprowadzenia na prostą nawet najbardziej zadłużonych mieszkań, będących w fazie zagrożenia licytacją komorniczą. Znajdziemy efektywne rozwiązanie w każdej sytuacji. Z punktu widzenia osoby prywatnej, pragnącej sprzedać zadłużone mieszkanie - sprzedaż nieruchomości do firmy zewnętrznej pozwoli uratować znacznie większą sumę pieniędzy, niż gdyby całkowicie oddać się w ręce komornika.

Skup nieruchomości zadłużonych i z komornikiem

Nieruchomości mogą być zadłużone i zagrożone egzekucją komorniczą na skutek dwóch sytuacji: niespłacanego kredytu hipotecznego lub bankructwa właściciela i konieczności przekazania jego majątku syndykowi. Oczywiście dużo częściej zdarzają się sprawy sprzedaży nieruchomości z ustanowioną hipoteką, na której nie ciąży zadłużenie. Wówczas to nowy kupujący przejmuje na siebie pozostałą wartość zobowiązania. Prowadząc skup nieruchomości w Szczecinie i okolicach, proponujemy odkupienie nawet najbardziej zadłużonych mieszkań czy domów. Jeśli od wielu lat zalegasz z opłatami na rzecz spółdzielni i toczy się przed Tobą postępowanie sądowe, oferujemy swoją pomoc. Chętnie odkupimy od Ciebie za gotówkę Twoją zadłużoną nieruchomość, pomagając w odzyskaniu płynności finansowej i uwolnieniu środków na poradzenie sobie z długami.

Skup mieszkań z lokatorem

U nas sfinalizujesz sprzedaż mieszkań objętych umową najmu, pozostających w stanie zamieszkania. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności, czyniąc sprzedaż mieszkania z lokatorem szybkim i bezproblemowym procesem. Nasza oferta obejmuje także sytuacje, w których najemcy zaprzestali dokonywać opłat. Jeśli przeraża Cię wizja wielomiesięcznej walki o eksmisję, możesz sprzedać nam swoje mieszkanie po cenie rynkowej.

Skup nieruchomości wymagających remontu

Mieszkanie, które wymaga dużych nakładów finansowych w celu przywrócenia go do pełnej użyteczności, generuje cały zestaw przeszkód przy sprzedaży. Ogłoszenia tego typu `wiszą` miesiącami, nie owocując zainteresowaniem ze strony kupujących. Odkupimy od Ciebie Twoje mieszkanie do remontu, przejmując na siebie cały ciężar późniejszych prac. Skup nieruchomości do remontu w Szczecinie to doskonały sposób na szybkie pozyskanie gotówki, nawet jeśli obecny stan nieruchomości w niczym nie ujawnia jej przyszłego potencjału.

Skup udziałów w nieruchomościach

Mieszkanie podzielone między kilku współwłaścicieli bardzo często doświadcza problemów przy podziale obowiązków. Odmienne wizje udziałowców tworzą impas decyzyjny, a nieruchomość popada w długi i niszczeje. Chętnie odkupimy Twoje udziały w mieszkaniach, m.in. tych nabytych na skutek postępowania spadkowego.

Skup mieszkań Police

Oferta dotycząca skup mieszkań w Policach stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców tego ważnego miasta w bliskiej okolicy Szczecina. Skup mieszkań w Policach dotyczy przede wszystkim nieruchomości objętych zarządem spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej. Jeśli chcesz szybko sprzedać nieruchomość w Policach i uzyskać za nią atrakcyjną cenę, Świat Nieruchomości oferuje najlepsze warunki zakupu i indywidualne podejście do każdej transakcji.

Skup mieszkań Świnoujście

Mieszkańcom Świnoujścia proponujemy ekspresowy skup nieruchomości w dowolnym stanie prawnym i technicznym. Świnoujście doświadcza nieustannego rozwoju i napływu nowych mieszkańców, co objawia się także ożywieniem tutejszego rynku nieruchomości. Skup mieszkań w Świnoujściu wypełnia lukę na rynku nieruchomości, plasując się między sprzedażą indywidualną a transakcjami z pośrednikiem. Odkupujemy mieszkania bez prowizji, tworząc darmową wycenę i realizując przelew gotówkowy w 24h po podpisaniu aktu notarialnego.

Skup nieruchomości w Szczecinie i okolicach

W ramach oferty na skup nieruchomości, właściciele mieszkań, domów i działek w województwie zachodniopomorskim zyskują możliwość ekspresowej sprzedaży za gotówkę. Skupujemy nieruchomości każdego typu, nie czyniąc wyjątków spowodowanych zadłużeniem, kredytem, komornikiem, czy słabym stanem technicznym. Oferujemy uczciwą wycenę i błyskawiczne terminy realizacji. Pomożemy Ci uwolnić Twoje środki finansowe zamrożone w problematycznej nieruchomości, odkupując ją od Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu - chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i przekażemy szczegółowe informacje o ofercie.