Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości za gotówkę

SKUP MIESZKAŃ SZCZECIN - DECYZJA 24h - tel. 508-136-955

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Skup mieszkań w Szczecinie – pokrywamy koszty transakcji, obsługa prawna gratis !

Dla kogo dedykowana jest oferta :
Skup nieruchomości za gotówkę, skierowany jest do osób, które chcą szybko sprzedać mieszkanie, dom lub działkę.
Nasza oferta polecana jest dla każdego kto chce w krótkim czasie sprzedać swoją nieruchomości z różnych powodów , np.:

 • nieruchomość jest przedmiotem zainteresowania komornika
 • nieruchomość posiada wysokie zadłużenie, które uniemożliwia kupno nieruchomości przez klienta kredytującego zakup
 • potrzebują Państwo bardzo szybko gotówki
 • z powodów osobistych potrzebują Państwo spieniężyć nieruchomość
 • potrzebują Państwo gotówki na wykup mieszkania w celach dalszej odsprzedaży lub zamiany
 • nieruchomość została nabyta w spadku i chcą Państwo spieniężyć nabytą nieruchomość

Jak przebiega skup nieruchomości w Szczecinie ?

 • Przedstawiciel Firmy Świat Nieruchomości dokonuje oględzin Państwa nieruchomości , lub na podstawie otrzymanych dokumentów oraz zdjęć analizuje oraz wstępnie wycenia wartość nieruchomości i kontaktuje się w celu przedstawienia wstępnej oferty.
 • Nasza oferta jest najkorzystniejsza na rynku i wynosi do 90% ceny rynkowej, jednakże nie jest to średnia cena wynikająca z portali z ogłoszeniami sprzedaży mieszkań. Cenę wyliczamy na podstawie faktycznych cen sprzedawanych nieruchomości w okresie ostatnich 12 miesięcy.
 • Tego samego dnia otrzymują Państwo od nas ofertę
 • Po negocjacjach i obustronnej akceptacji ceny dostarczają Państwo oryginały dokumentów
 • Po ustaleniu wszelkich warunków umowy, podpisujemy Akt Notarialny sprzedaży mieszkania, oraz płacimy ustaloną w umowie cenę sprzedaży.
 • W przypadku braku kompletu dokumentów, podpisujemy notarialną umowę przedwstępną oraz wypłacamy zadatek, umożliwiając w określonym terminie, dostarczenie brakujących dokumentów.
 • Po zakończonej transakcji nie muszą się Państwo wyprowadzać, umożliwiamy wynajem od nas mieszkania na wspólnie ustalonych warunkach.

Jakie nieruchomości skupujemy ? 

 • Kupujemy mieszkania oraz domy zlokalizowane w Szczecinie, Policach oraz w pasie nadmorskim,  w każdym stanie technicznym.
 • Skupujemy atrakcyjne działki zlokalizowane w Szczecinie i pasie nadmorskim

 

Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną przy skupie nieruchomości !

Osoba odpowiedzialna za kupno nieruchomości:
Tomasz Siwicki, tel. 508-136-955 , 91-333-63-63

Zapraszamy.

Sprzedaż domu czy mieszkania nie należy do najłatwiejszych zadań. Chociaż popyt na wszelkiego rodzaju nieruchomości utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie, to na sprzedających czeka wiele pułapek. Bez fachowej wiedzy ekonomicznej, prawniczej oraz podatkowej można narazić się na nieprzyjemności, a także na oddanie własności za cenę dużo poniżej rzeczywistej wartości rynkowej. Z tego względu skup nieruchomości w Szczecinie przez zaufane biuro jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Dzięki temu zyskuje się gwarancję otrzymania odpowiedniej zapłaty oraz pomocy w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Czas to pieniądz – wyjątkowo szybki skup nieruchomości

Nasza oferta kierowana jest do osób, którym zależy na jak najszybszym sfinalizowaniu transakcji. Proces skupu rozpoczyna się już od momentu pierwszego kontaktu ze Światem Nieruchomości. Jeszcze tego samego dnia, w którym nasz specjalista dokona oględzin mieszkania/domu/działki, przedstawiamy wstępną wycenę. Jeśli chodzi o szybki skup nieruchomości Szczecin może liczyć na naprawdę błyskawiczne decyzje w sprawie sprzedaży. Wystarczy praktycznie niecałe kilka dni, aby otrzymać gotówkę. Wypłata odbywa się nawet wówczas, gdy brakuje Państwu kompletu dokumentów danej nieruchomości. W takim przypadku podpisujemy stosowny akt notarialny (umowę przedwstępną), który zobowiązuje sprzedających do dostarczenia pozostałych świadectw w dogodnym terminie. A pieniądze wypłacamy w formie zadatku. W kwestii takiej jak szybki skup mieszkań Szczecin jest właściwie bezkonkurencyjny dzięki naszej ofercie. Dokładamy wszelkich starań, aby procedura była jak najmniej skomplikowana i umożliwiała otrzymanie gotówki do ręki w krótkim terminie.

Warto zauważyć, że zdecydowanie się na samodzielną sprzedaż nieruchomości może zająć wiele tygodni, jeśli nie miesięcy czy lat. Nie ma też pewności, że pieniądze zostaną wypłacone natychmiastowo, a po drodze może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji. Można tego uniknąć w prosty sposób. Wystarczy zdecydować się na profesjonalny skup nieruchomości Szczecin to ciągle rozwijające się miasto, dlatego nietrudno znaleźć atrakcyjną ofertę. W szczególności polecamy skorzystanie z naszych usług, także ze względu na pozostałe korzyści.

Opłacalna sprzedaż mieszkań oraz domów

Każda oferta typu sprzedaj nieruchomość niesie za sobą ryzyko otrzymania nieadekwatnej ceny. Zwłaszcza jeśli właściciel mieszkania potrzebuje znaleźć kupca jak najszybciej. To doskonała okazja dla niekoniecznie uczciwych nabywców. Mogą oni wykorzystać pośpiech do własnych celów. Dlatego należy zdecydować się na skup mieszkań w Szczecinie u sprawdzonego pośrednika. Jako odpowiedzialna firma wszystkich Klientów traktujemy sprawiedliwie, niezależnie od ich sytuacji. Błyskawiczna procedura sprzedaży jest u nas standardem. Co jednak równie ważne: zapewniamy korzystną wycenę nieruchomości. Nie jest ona w żaden sposób powiązana z prędkością skupu.

Jeśli chodzi o skup mieszkań Szczecin może liczyć na otrzymanie nawet 90% ceny rynkowej. Wycena nie odbywa się jednak losowo. Nasz specjalista dokonuje oględzin mieszkania oraz przegląda właściwą dokumentację, a następnie analizuje ceny podobnych nieruchomości z ostatniego roku. Na tej właśnie podstawie dokonuje się skup domów Szczecin docenia transparentność transakcji, dlatego właśnie przykładamy do tego szczególną wagę.

Kolejnym atutem naszej oferty `sprzedaj dom w Szczecinie` jest wypłata pieniędzy w gotówce. Oznacza to otrzymanie zapłaty za sfinalizowanie przez nas zakupu już podczas podpisywania umowy. Nie ma więc mowy o sytuacjach, w których czekają Państwo na przelew z banku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że może to potrwać nawet kilka dni. Z tego powodu postawiliśmy na taki bezpośredni skup mieszkań za gotówkę Szczecin nie musi więc tracić czasu na oczekiwanie. Wyeliminowanie strony trzeciej w transferze znacznie upłynnia przepływ gotówki. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy już teraz.

Skup działek za gotówkę Szczecin

Świat Nieruchomości jest zainteresowany zakupem wszelkich nieruchomości. Dlatego oprócz domów i mieszkań proponujemy również skup działek za gotówkę Szczecin jest miastem, na terenie którego znajduje się wiele niezagospodarowanych jeszcze obszarów. Zdarza się, że zainwestowanie w budowę nie ma się pieniędzy lub zwyczajnie nie jest się zainteresowanym stawianiem kolejnego domu. Jeśli posiadają Państwo tego typu działkę, to chętnie zajmiemy się wszelkimi procedurami związanymi z jej odkupieniem. Skup działek budowlanych w Szczecinie to dochodowy interes zwłaszcza dla właściciela terenu. W ten sposób pozbywa się niewykorzystywanego obszaru, na który ciężko znaleźć zaufanego nabywcę. Z naszej strony można liczyć nie tylko na uczciwą wycenę, ale także pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz doradztwo. Wiemy, że na tym właśnie polega profesjonalny skup działek Szczecin jest więc w dobrych rękach.

Skup nieruchomości w każdym stanie

Na realną wartość domu, mieszkania czy działki wpływa jej stan techniczny. Dotyczy to nie tylko kwestii ściśle związanych z użytecznością nieruchomości (np. niesprawna instalacja elektryczna, problemy konstrukcyjne), ale również z estetyką. Drugie znacznie łatwiej oraz taniej naprawić. Wielu potencjalnych nabywców nieruchomości rezygnuje z zakupu już na samym wstępie, jeśli dom nie prezentuje się okazale. To kolejny powód dla którego warto zdecydować się na skup nieruchomości za gotówkę Szczecin jest miastem zarówno z nowoczesnymi budowlami, jak i z obiektami bardziej wiekowymi. Dla nas nie stanowi to istotnej różnicy. Z przyjemnością nabędziemy drogą kupna nawet te nieruchomości, które potrzebują generalnego remontu. Dzięki temu osoby, które nie chcą przeznaczać pieniędzy na naprawy, mogą wiele zyskać. Skup domów w Szczecinie jest więc bardzo dobrą ofertą dla właścicieli nieruchomości o gorszym stanie technicznym, które trudno odsprzedać na wolnym rynku bez zainwestowania w to dodatkowych pieniędzy.

Skup domów za gotówkę Szczecin

Jeśli chodzi o skup domów za gotówkę Szczecin może skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty także pod innym względem. Otóż sprzedaż mieszkania nie musi oznaczać konieczności wyprowadzenia się z niego. Jesteśmy otwarci na różne propozycje dalszej współpracy, co może oznaczać podpisanie umowy na wynajem domu. W takiej sytuacji wspólnie ustalamy szczegółowe warunki najmu, w tym wysokości czynszu. Takie indywidualne podejście pozwala zachować prawo do dalszego pomieszkiwania w budynku. Byli właściciele nieruchomości mogą oczywiście liczyć na preferencyjne warunki użytkowania, odbiegające od typowych stawek na wolnym rynku, oraz na długi termin wynajmu.

W sytuacji gdy interesuje Państwa szybki skup domów Szczecin jest miejscem, w którym oferujemy pomoc w tej kwestii. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami można otrzymać więcej informacji na temat zasad i korzyści skupu, a także uzyskać pomoc i profesjonalne doradztwo w każdej sprawie związanej ze sprzedażą mieszkań czy działek. Zachęcamy do zadawania pytań. Oferta `Sprzedaj mieszkanie` jest bezterminowa!