Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Czym są domy modułowe?

dom modułowy zaletyJednym z coraz popularniejszych sposobów na budowę własnego domu jest budownictwo modułowe. Tego rodzaju obiekty powstają szybko, są niedrogie w realizacji, a przy tym oferują równie wysoki komfort, jak budynki stawiane tradycyjnymi metodami. Dowiedz się, jak powstają fińskie domy modułowe, poznaj ich zalety i sprawdź, dla kogo taki domek będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Czym są całoroczne domy modułowe?

Coraz popularniejsze w naszym kraju domy modułowe to budynki łączone na placu budowy z gotowych prefabrykatów. Taka technologia sprawia, że proces budowy domku fińskiego trwa często kilka razy krócej niż stawianie i wykańczanie domu tradycyjnymi metodami. Domy modułowe całoroczne wyposażane są we wszystkie technologie i rozwiązania stosowane w tradycyjnym budownictwie, dzięki czemu są równie funkcjonalne oraz komfortowe, co ich murowane odpowiedniki.

Fińskie domy modułowe – jakie są ich najważniejsze zalety?

Budownictwo fińskie ma szereg zalet, dzięki którym zyskało popularność na całym świecie. Do największych korzyści z wyboru technologii modułowej należą m.in.:

  • szybki czas budowy domu, którego konstrukcja powstaje z połączenia gotowych prefabrykatów,
  • znacznie niższe koszty inwestycji w porównaniu z tradycyjnym, murowanym budynkiem,
  • swoboda w zakresie aranżacji i wykończenia,
  • możliwość użytkowania przez cały rok,
  • szeroki wybór gotowych projektów z możliwością dostosowania do warunków na działce,
  • trwałość konstrukcji oraz bardzo wysokie parametry energetyczne,
  • brak uzależnienia prac na budowie od warunków atmosferycznych.

Dla kogo dom modułowy będzie odpowiedni?

Jeśli poszukujesz bezpiecznej technologii, która pozwoli Ci niedrogo wybudować funkcjonalny, komfortowy i energooszczędny budynek, całoroczne domy modułowe są właśnie dla Ciebie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które do wymarzonego, własnego mieszkania chcą wprowadzić się jak najszybciej i nie wyobrażają sobie wielomiesięcznego, a czasem nawet wieloletniego oczekiwania na ukończenie inwestycji.

Ile kosztuje budowa domu modułowego?

Jeśli chodzi o dom modułowy, cena realizacji takiego obiektu zwykle jest znacząco niższa niż budowa domu metodami tradycyjnymi. Bierze się z to z faktu, że fińskie domy modułowe nie wymagają przeprowadzania niektórych prac, z uwagi na zastosowanie gotowych komponentów. Oprócz tego cała inwestycja przebiega znacznie szybciej, co pozwala obniżyć koszty materiałów i robocizny. Ostateczna wycena budowy domu modułowego pozostaje oczywiście kwestią indywidualnych ustaleń z wykonawcą.