Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Świnoujście

Kontakt : Tomasz Siwicki, tel. 508-136-955

Firma Świat Nieruchomości oferuje skup nieruchomości w Świnoujściu. Interesują nas zarówno mieszkania, domy, jak i działki budowlane. Gwarantujemy atrakcyjne wyceny i pełne bezpieczeństwo transakcji, a także szybką zapłatę za nieruchomość. Zapewniamy również profesjonalną obsługę prawną oraz pokrycie kosztów transakcyjnych.

Proponujemy skup nieruchomości za gotówkę Świnoujście jest miastem, w którym budynki, lokale i działki interesują nas najbardziej, jednak z chęcią odkupimy również wartościowe i ciekawe nieruchomości położone niedaleko miejscowości.

Szybki skup nieruchomości Świnoujście – oferta dla każdego właściciela

Ofertę skupu nieruchomości za gotówkę w Świnoujściu kierujemy do wszystkich osób, które chcą w możliwie prędki i pewny sposób sprzedać działkę, mieszkanie lub dom. Potrzebują Państwo pieniędzy? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Sprzedaj mieszkanie albo Sprzedaj działkę. Nasz skup domów w Świnoujściu chętnie nawiąże współpracę z osobami, które z osobistych powodów potrzebują spieniężyć nieruchomość np. nabytą w spadku, a także potrzebują jak najszybciej uzyskać wysokie kwoty pieniężne. Zachęcamy ponadto do kontaktu osoby z problemami finansowymi, które to doprowadziły do zainteresowania się domem lub mieszkaniem przez komornika, jak również osoby potrzebujące gotówki na wykup lokalu w celach dalszej odsprzedaży albo zamiany. Interesuje nas też szybki skup mieszkań Świnoujście oraz innych nieruchomości posiadających wysokie zadłużenie, które uniemożliwia ich zakup przez kredytobiorcę.

W jaki sposób przebiega skup mieszkań Świnoujście?

Nabycie przez naszą firmę mieszkań i domów, a także skup działek budowlanych w Świnoujściu przebiega w szybki i kompetentny sposób. Po otrzymaniu zgłoszenia, specjalista ze Świata Nieruchomości osobiście  dokonuje oględzin konkretnej nieruchomości lub na podstawie otrzymanych zdjęć i dokumentów analizuje oraz wstępnie wycenia jej wartość. Oferujemy maksymalnie 80% ceny rynkowej mieszkania, domu czy działki, przy czym kwota jest zawsze wyliczana na podstawie rzeczywistych cen nieruchomości sprzedawanych na danym obszarze w przedziale ostatnich 12 miesięcy. Nasz skup działek za gotówkę Świnoujście w wycenach nie sugeruje się bowiem średnimi kwotami wynikającymi z ogłoszeń o sprzedaży obiektów i działek na portalach nieruchomościowych.

Działamy sprawnie i fachowo, więc jeszcze tego samego dnia, kiedy dokonamy analizy i wyceny nieruchomości, Klient otrzymuje od nas ofertę. Jej warunki można rzecz jasna negocjować.

Po obustronnej akceptacji ceny i warunków umowy, Klient dostarcza do nas oryginały niezbędnych dokumentów. Jako profesjonalny skup działek Świnoujście, podpisujemy akt notarialny sprzedaży lokalu i wypłacamy kwotę ustaloną w umowie. W przypadku niedostarczenia wspomnianych dokumentów w określonym terminie, podpisujemy przedwstępną umowę i wypłacamy zadatek, natomiast resztę gotówki przekazujemy po otrzymaniu od Klienta brakujących informacji.

Skup domów za gotówkę Świnoujście – korzyści i zalety

Dlaczego warto zdecydować się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie? Przede wszystkim skup mieszkań w Świnoujściu przez Świat Nieruchomości to gwarancja profesjonalizmu i pełni bezpieczeństwa. Zapewniamy szybkie przeprowadzenie transakcji oraz błyskawiczną wypłatę gotówki. Po zakończonej transakcji, Klient nie musi się wyprowadzać – umożliwiamy wynajem mieszkania od naszej firmy na wspólnie ustalonych warunkach. Zapewniamy również darmową pełną obsługę prawną, a także opłacenie wszelkich kosztów notarialnych, dzięki czemu usługa sprzedaży działki czy innej nieruchomości jest jeszcze bardziej korzystna dla Klienta.

Sprzedaż samodzielna czy skup domów Świnoujście?

Potrzebują Państwo pieniędzy, a dysponują wolnym mieszkaniem, domem lub działką? Dzięki zdecydowaniu się na opcję Sprzedaj nieruchomość, uda się zyskać niezbędne środki. Warto zgłosić się do biura nieruchomości i skorzystać z usług rzetelnej firmy oferującej skup mieszkań za gotówkę Świnoujście. Pierwszy sposób jest bardzo czasochłonny. Wymaga wykonania wielu atrakcyjnych zdjęć nieruchomości, zamieszczenia licznych ogłoszeń w serwisach internetowych (w większości przypadków usługa ta jest zresztą płatna) oraz kontaktowania się z dzwoniącymi czy piszącymi maile osobami. Zaletą jest brak opłat, które są z kolei obowiązkowe w przypadku drugiego sposobu. Zlecenie sprzedaży lokalu agencji nieruchomości wiąże się ze wspomnianymi – nierzadko wysokimi – opłatami, jednak wykonanie fotografii, zamieszczanie ogłoszeń i kontakt z potencjalnymi kupującymi jest po stronie biura. Zarówno pierwsza, jak i druga metoda nie dają jednak gwarancji sprzedaży lokum.

Często znalezienie nabywcy bywa bardzo trudne. Polecanym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest więc skorzystanie z usług firmy oferującej szybki skup domów Świnoujście jest miastem, na terenie którego działa Świat Nieruchomości – firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nabywania działek, domów i mieszkań. Skorzystanie z naszych usług oraz oferty `Sprzedaj nieruchomość` stanowi najlepszy sposób na szybką i pewną sprzedaż nieruchomości oraz uzyskanie wysokiej kwoty gotówki.