Świat Nieruchomości Szczecin
Aleja Piastów 14
70-333 Szczecin
Tel.: +48 91-48-444-11
Szukaj ofert
Rodzaj nieruchomości
 
Miasto lub powiat
 
Dzielnica
 
Dzielnica
 
Cena
od do
 
Liczba pokoi
od do
 
Powierzchnia
od do
 
Przeznaczenie lokalu
 
Przeznaczenie obiektu
 
Rodzaj zabudowy
 
Piętro
od do
 
Typ budynku
 
Powierzchnia działki
od do
 
Rok budowy
 
Rynek
 
Garaż
 
Cena za m2
od do
 
Inne
 
Typ działki
 
Przeznaczenia działki
 
Data dodania
 
 
Numer oferty
 
Szukanie zaawansowane
Pokaż wyszukiwarkę
Ukryj wyszukiwarkę
Kontakt
Aleja Piastów 14
70-333 Szczecin
Tel.: +48 91-48-444-11
Email: szczecin@swiatnieruchomosci.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-15:00
 
. SKUP NIERUCHOMOŚCI

Doradca ds. skupu nieruchomości
508 136 955
91 333 63 63
tomasz@swiatnieruchomosci.pl

Agnieszka Paradiuk

Pośrednik - licencja 24211 , Je parle français,
513 067 622
91 48 444 11
agnieszka@swiatnieruchomosci.pl

Alina Rumińska

Makler
515081340
91 48 444 11
alina@swiatnieruchomosci.pl

Anna Walentin

Makler
600 254 131
91 48 444 11
anna.walentin@swiatnieruchomosci.pl

Ewa Hebda

Makler
516 065 400
91 48 444 11
ewa@swiatnieruchomosci.pl

Katarzyna Kacprzyk

Makler
507 071 484
91 48 444 11
katarzyna@swiatnieruchomosci.pl

Małgorzata Rado

Makler
507 102 130
91 48 444 11
gosia@swiatnieruchomosci.pl

Małgorzata Tyszkiewicz

Licencjonowany Pośrednik - licencja 18591
515 081 320
91 48 444 11
malgorzata@swiatnieruchomosci.pl

Piotr Swoboda

Makler
515 081 330
91 48 444 26
piotr@swiatnieruchomosci.pl

Tomasz Siwicki

właściciel
91 48 444 26
91 48 444 11
tomek@swiatnieruchomosci.pl

Ul. Bolesława Chrobrego 5A
73-110 Stargard Szczecinski
Tel.: +48 91 578 0827
Email: biuro@stargard.swiatnieruchomosci.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piatek 11:00 - 17:00
 
Świat Nieruchomości Szczecin
Aleja Piastów 14
70-333 Szczecin
Tel.: +48 91-48-444-11
Email: szczecin@swiatnieruchomosci.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-15:00