Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Kontakt

  • Biuro Nieruchomości w Szczecinie
  • Biuro Nieruchomości w Szczecinie II
  • WARSZAWA
  • Stargard

Biuro Nieruchomości w Szczecinie

Aleja Piastów 14
tel.: 91 48 444 11
email: biuro@swiatnieruchomosci.pl

poniedziałek-piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-15:00

Anna Sobczyk

Doradca klienta

licencja: 1830

tel.: 508 033 022

anna@swiatnieruchomosci.pl

Piotr Swoboda

Licencjonowany Pośrednik lic. 24845

licencja: Licencjonowany Pośrednik lic. 24845

tel.: 515 081 330

tel.: 91 48 444 11

piotr@swiatnieruchomosci.pl

Ewa Hebda

Makler
Speak English

licencja: 1830

tel.: 516 065 400

tel.: 91 48 444 11

ewa@swiatnieruchomosci.pl

WARSZAWA

Zapraszamy do współpracy franczyzobiorców z Warszawy
tel.: 508-136-955 Tomasz Siwicki
email: tomek@swiatnieruchomosci.pl

Świat Nieruchomości Warszawa

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

tel.: 508 136 955

tomek@swiatnieruchomosci.pl

Tomasz Siwicki

właściciel

licencja: 1830

tel.: 508 136 955

tomasz@swiatnieruchomosci.pl

Stargard

Ul. Bolesława Chrobrego 5A
tel.: +48 91 578 0827
email: biuro@stargard.swiatnieruchomosci.pl

poniedziałek-piątek 11:00 - 17:00

Izabela Urbaniak

Makler-Doradca Klienta ds nieruchomości

licencja: 4451

tel.: 513164708

tel.: 915780827

izaurbaniak@swiatnieruchomosci24.pl

Magdalena Skworcow

Licencjonowany Pośrednik
Dyrektor

licencja: 19315

tel.: 666550369

tel.: 915780827

magda@swiatnieruchomosci24.pl

Maria Kryszczuk

Doradca Klienta ds Nieruchomości

licencja: 4451

tel.: 666550367

tel.: 915780827

mariakryszczuk@swiatnieruchomosci24.pl

Krystyna Skworcow

Licencjonowany Pośrednik
Właściciel

licencja: 4451

tel.: 500296440

tel.: 91 5780827

krystyna@swiatnieruchomosci24.pl

Elzbieta Bielecka

Makler- Doradca d/s nieruchomości

licencja: 4451

tel.: 733906570

tel.: 915780827

e.bielecka@swiatnieruchomosci24.pl

Elżbieta Piękoś

Makler-Doradca Klienta ds Nieruchomości

licencja: 4451

tel.: 512393910

tel.: 915780827

elzbieta@swiatnieruchomosci24.pl