Świat Nieruchomości Szczecin
Aleja Piastów 14
70-333 Szczecin
Tel.: +48 91-48-444-11
Szukaj ofert
Rodzaj nieruchomości
 
Miasto lub powiat
 
Dzielnica
 
Dzielnica
 
Cena
od do
 
Liczba pokoi
od do
 
Powierzchnia
od do
 
Przeznaczenie lokalu
 
Przeznaczenie obiektu
 
Rodzaj zabudowy
 
Piętro
od do
 
Typ budynku
 
Powierzchnia działki
od do
 
Rok budowy
 
Stan wykonania
 
Garaż
 
Cena za m2
od do
 
Inne
balkon garaż
 
Typ działki
 
Przeznaczenia działki
 
Data dodania
 
Tylko ze zdjęciem
Pokaż oferty współpracujących biur
 
Numer oferty
 
Szukanie zaawansowane
Pokaż wyszukiwarkę
Ukryj wyszukiwarkę
Znajdziemy ofertę dla Ciebie!

Nie trać czasu!
Wyszukamy za Ciebie i przedstawimy Ci oferty spełniające Twoje kryteria

Newsletter:

 
Zapisz się
 
Kontakt
Aleja Piastów 14
70-333 Szczecin
Tel.: +48 91-48-444-11
Email: szczecin@swiatnieruchomosci.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-15:00
 
. SKUP NIERUCHOMOŚCI

Tomasz Siwicki
508 136 955
91 333 63 63
tomasz@swiatnieruchomosci.pl

Agnieszka Paradiuk

Makler - Je parle français, Speak English
513 067 622
91 48 444 11
agnieszka@swiatnieruchomosci.pl

Alina Rumińska

Makler
515 08 13 40
91 48 444 11
alina@swiatnieruchomosci.pl

Anna Walentin

Makler
600 254 131
91 48 444 11
anna.walentin@swiatnieruchomosci.pl

Ewa Hebda

Makler
516 065 400
91 48 444 11
ewa@swiatnieruchomosci.pl

Katarzyna Kacprzyk

Makler
507 071 484
91 48 444 11
katarzyna@swiatnieruchomosci.pl

Małgorzata Rado

Makler
507 102 130
91 48 444 11
gosia@swiatnieruchomosci.pl

Małgorzata Tyszkiewicz

Licencjonowany Pośrednik - licencja 18591
515 081 320
91 48 444 11
malgorzata@swiatnieruchomosci.pl

Ul. Bolesława Chrobrego 5A
73-110 Stargard Szczecinski
Tel.: +48 91 578 0827
Email: biuro@stargard.swiatnieruchomosci.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piatek 11:00 - 17:00
 
Świat Nieruchomości Szczecin
Aleja Piastów 14
70-333 Szczecin
Tel.: +48 91-48-444-11
Email: szczecin@swiatnieruchomosci.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-15:00