Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Kontakt

  • Biuro Nieruchomości w Szczecinie

Biuro Nieruchomości w Szczecinie

I Oddział: Aleja Piastów 14, Szczecin
II Oddział: Plac Orła Białego 10
tel.: 91 48 444 11, 91 43 143 36
email: biuro@swiatnieruchomosci.pl

poniedziałek-piątek 9:00-17:00
sobota 9:00-14:00

Tomasz Siwicki  

Właściciel

licencja: 1830

tel.: 508 136 955

tel.: 91 48 444 11

tomek@swiatnieruchomosci.pl

Katarzyna Kacprzyk

Właściciel

licencja: 24888

tel.: 507 071 484

tel.: 91 43 143 36

katarzyna@swiatnieruchomosci.pl

Anna Sobczyk-Siwicka

Dyrektor oddziału - Piastów 14

tel.: 508 033 022

anna@swiatnieruchomosci.pl

Łukasz Kacprzyk

Dyrektor oddziału - Orła Białego 10

tel.: 799 099 353

lukasz@swiatnieruchomosci.pl

Ewa Hebda

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:    🇵🇱   🇬🇧

tel.: 516 065 400

ewa@swiatnieruchomosci.pl

Alina Rumińska

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:    🇵🇱

tel.: 515 081 340

alina@swiatnieruchomosci.pl

Adam Pakieser

Makler - Oddział Orła Białego 10
Język kontaktu:   🇵🇱   🇬🇧

tel.: 798 979 559

adam.pakieser@swiatnieruchomosci.pl

Małgorzata Rado

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:    🇵🇱

tel.: 507 102 130

gosia@swiatnieruchomosci.pl

Michał Coufal

Makler - Oddział al. Piastów 14
Język kontaktu:   🇵🇱   🇬🇧

tel.: 513 067 622

michal@swiatnieruchomosci.pl

Anna Wernikowska

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:   🇵🇱   🇬🇧

licencja: 27887

tel.: 571 071 117

anna.wernikowska@swiatnieruchomosci.pl

Kamila Prusakowska

Makler - Oddział Piastów 14
Język kontaktu:   🇵🇱   🇬🇧

tel.: 515 081 360

kamila@swiatnieruchomosci.pl

Krzysztof Papierski

Makler - Oddział Orła Białego 10
Język kontaktu:   🇵🇱   🇬🇧

tel.: 798 991 544

krzysztof@swiatnieruchomosci.pl

Alicja Bierbasz-Krawczyk  

Makler - Oddział Orła Białego 10
Język kontaktu:   🇵🇱

tel.: 798 986 202

alicja@swiatnieruchomosci.pl

Klaudia Kępka

Makler - Oddział Orła Białego 10
Język kontaktu:   🇵🇱

tel.: 798 956 756

klaudia@swiatnieruchomosci.pl

Paweł Ziółkowski

Makler - Oddział Orła Białego 10
Język kontaktu:   🇵🇱

tel.: 798 949 288

pawel@swiatnieruchomosci.pl

Emilia Goździk

Makler - Oddział Orła Białego 10
Język kontaktu:   🇵🇱

tel.: 799 077 885

emilia@swiatnieruchomosci.pl

Karolina Marszałek

Makler - Oddział Orła Białego 10
Język kontaktu:   🇵🇱

tel.: 799 066 386

karolina@swiatnieurchomosci.pl

Michał Boroń

Makler - Oddział Orła Białego 10
Język kontaktu:   🇵🇱

tel.: 516 616 855

michal.boron@swiatnieruchomosci.pl