Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

SKUP MIESZKAŃ POLICE

Skup mieszkań w Policach – zapewniamy obsługę prawną , pokrywamy koszty transakcji !

Skup nieruchomości Police i okolice

Kontakt  : Tomasz Siwicki, tel. 508-136-955

Posiadają Państwo nieruchomość na zbyciu? Warto skorzystać z naszej usługi Sprzedaj mieszkanie, dom lub działkę. Oferujemy profesjonalny skup nieruchomości za gotówkę Police to miejscowość, z której w szczególności interesują nas mieszkania, domy i działki, ale jesteśmy również skłonni zakupić atrakcyjne nieruchomości z obszarów położonych w niedalekiej odległości od miasta.

Sprzedaj nieruchomość – szybko i w dobrej cenie

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że prowadzony przez nas skup mieszkań w Policach przeprowadzany jest w sposób rzetelny, sumienny i profesjonalny. Ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli nieruchomości, którym zależy na szybkiej sprzedaży i błyskawicznym uzyskaniu wysokiej kwoty pieniężnej. Proponujemy do 80% rynkowej wartości nieruchomości, przy czym jest to cena wyliczona na podstawie rzeczywistych kosztów sprzedawanych domów lub mieszkań w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a nie średnia cena wynikająca z serwisów ogłoszeniowych.

Skup mieszkań Police – do kogo kierujemy ofertę?

Jako doświadczony i profesjonalny skup nieruchomości w Policach, zwracamy się z naszą ofertą do wszystkich właścicieli dowolnego rodzaju nieruchomości – zarówno domów i mieszkań prywatnych, jak i działek budowlanych. Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, którym zależy na szybkiej sprzedaży lokum. Potrzeba pilnego uzyskania dużej kwoty gotówki, problemy finansowe, których efektem jest zainteresowanie się komornika sprzedawanym mieszkaniem czy też inne powody osobiste – nie wnikamy w powody decyzji Klientów. Jesteśmy otwarci również na szybki skup mieszkań Police, które posiadają wysokie zadłużenie uniemożliwiające zakup nieruchomości przez kredytobiorcę.

Bezpieczny i szybki skup nieruchomości Police – zalety i korzyści

Nabycie mieszkań i działek budowlanych, a także skup domów w Policach przez naszą firmę wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim w przypadku podpisania umowy, gwarantujemy wyjątkowo prędkie przekazanie gotówki za nieruchomość. Sam proces wyceny wartości nieruchomości oraz sporządzenia umowy również wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie. Ponadto wspomniana wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Zapewniamy także darmową obsługę prawną, pokrycie notarialnych wydatków oraz w pełni bezpieczną transakcję, bez żadnych ukrytych kosztów.

Jak przebiega szybki skup domów Police?

Skup działek budowlanych w Policach, jak również dowolnych innych nieruchomości, przebiega w szybki i komfortowy sposób. Po otrzymaniu zgłoszenia o chęci sprzedaży, przedstawiciel naszej firmy dokonuje osobistych oględzin i wyceny wartości nieruchomości, a następnie przedstawia Klientowi wstępną ofertę. Możliwe jest również przygotowanie wstępnej wyceny opracowanej na podstawie analizy przesłanych zdjęć oraz dokumentów.

Kolejny etap skupu nieruchomości w Policach to negocjacje i obustronna akceptacja ceny, a także dostarczenie oryginałów niezbędnych dokumentów. Następnie podpisujemy akt notarialny i przekazujemy ustaloną kwotę gotówki. W sytuacji niedostarczenia wszystkich wymaganych dokumentów, możemy podpisać umowę przedwstępną i wypłacić zadatek. Po przekazaniu brakującej dokumentacji, Klient otrzymuje pozostałą kwotę.

Skup mieszkań za gotówkę Police – kiedy warto skorzystać z oferty?

Kiedy i dlaczego warto skorzystać z usług firmy oferującej skup domów za gotówkę Police? Sytuacji, kiedy skup działek Police przez profesjonalną firmę Świat Nieruchomości to najbardziej polecane rozwiązanie, jest wiele.

Należy wiedzieć, że sprzedaż nieruchomości wiąże się z wieloma zadaniami (takimi jak konieczność wykonania atrakcyjnych zdjęć, wystawienia wielu ogłoszeń, aby jak najlepiej dotrzeć do potencjalnych nabywców, liczne kontakty telefoniczne, mailowe i osobiste z ewentualnymi nabywcami itp.), a nierzadko również trudnościami, zwłaszcza gdy stan domu czy mieszkania nie jest do końca uregulowany. Jest to uciążliwe, w szczególności dla osób nieposiadających wiele czasu na wymienione wyżej działania. W przypadku sprzedaży lokum specjalistycznej firmie, po stronie Klienta jest wyłącznie dostarczenie niezbędnych dokumentów. Całą resztą procesu transakcyjnego, począwszy od wyceny, przez przygotowanie umowy, aż po zorganizowanie spotkania z notariuszem celem podpisania aktu notarialnego, organizuje firma. Metoda ta jest więc szczególnie korzystna, kiedy Klientowi zależy na czasie, sprawnej transakcji oraz błyskawicznym uzyskaniu gotówki.

Ponadto skup działek za gotówkę Police przez profesjonalne biuro jest też korzystnym rozwiązaniem, gdy Klient przez dłuższy czas nie może sprzedać nieruchomości. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji w mniejszych miejscowościach, a także nieruchomości bardzo drogich (w których przeszkodą jest wysoka cena), czy też mało atrakcyjnych, np. daleko od centrum, do generalnego remontu itp. Skup domów Police może być też jedyną szansą na to, aby w ogóle sprzedać dom czy mieszkanie obciążone hipoteką lub zajęciem komorniczym, bowiem na wolnym rynku tego typu nieruchomości w zasadzie się nie sprzedają.

Jeśli więc są Państwo w jednej z wymienionych sytuacji lub też po prostu zależy Państwu na sprawnej transakcji, zachęcamy do skorzystania z możliwości Sprzedaj dom w Policach firmie Świat Nieruchomości.