Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

O firmie

Uczestnicy biur pod nazwą `Świat Nieruchomości` to zespół profesjonalnych , licencjonowanych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami . Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższego bezpieczeństwa przy nabywaniu, zbywaniu , najmie oraz wynajmie nieruchomości. Charakteryzuje nas wysoka jakość obsługi, rzetelność, uczciwość profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki współpracy z licencjonowanymi pośrednikami gwarantujemy profesjonalną obsługę w każdym z Biur pod nazwą `Świat Nieruchomości`. Wymagamy, aby każde z biur posiadało licencję pośrednika nieruchomości . Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami, które potwierdza najwyższą jakość naszych usług. Gwarantujemy 100% satysfakcję z naszych usług, gdyż cały nasz świat to Świat Nieruchomości.

Wszystkie lata pracy pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie, które ciągle procentuje i pozwala na szybsze i sprawniejsze załatwianie nawet najtrudniejszych spraw. Nauczyliśmy się również jednej, bardzo ważnej zasady – w Świecie Nieruchomości najważniejszy jest klient i to od powodzenia jego przedsięwzięcia zależy powodzenie naszej firmy. Zapraszamy do oddziałów naszego biura, w którym Państwa marzenia i plany postaramy się przełożyć na rzeczywiste działania.

ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN:

Nasza firma powstała w 2004 roku i stopniowo, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i doskonałej znajomości rynku, zyskała miano lidera w swojej branży. Oferujemy kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z Państwa mieszkaniem, domem czy działką – od kwestii formalno-prawnych po doradztwo ze strony doświadczonych pracowników.

Pierwszy oddział w Szczecinie powstał w 2004 roku , w wyniku dużego zapotrzebowania na usługi pośrednictwa obrotu nieruchomościami na najwyższym poziomie. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i zaufaniu klientów staliśmy się jednym z wiodących biur nieruchomości w Szczecinie i wkrótce postanowiliśmy otworzyć dwa nowe oddziały – w Centrum Handlowym Turzyn (Świat Nieruchomości Szczecin) i w Świnoujściu (Świat Nieruchomości Świnoujście).

W swojej ofercie posiadamy standardowe usługi związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Chcąc jednak sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom, rozszerzyliśmy zakres naszych działań również o sprawy związane z finansami. Pomożemy Państwu znaleźć wymarzony dom czy mieszkanie, a nasi eksperci wskażą najdogodniejsze warunki sfinansowania zakupu nieruchomości.

Świat Nieruchomości Szczecin
Tomasz Siwicki lic. 1830

ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI STARGARD SZCZECIŃSKI:

Świat Nieruchomości – Stargard Szczeciński jest dynamicznie rozwijającym się biurem obrotu nieruchomościami na terenie powiatu stargardzkiego, reprezentowanym przez właściciela firmy, Krystynę Skworcow, posiadającą od 2004 roku licencję pośrednika o numerze 4451.

ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI STARGARD SZCZECIŃSKI to dynamicznie rozwijające się na rynku stargardzkim biuro nieruchomości prowadzone przez Krystynę Skworcow /licencja od 2004 roku/ którego atutem jest skuteczność i bezpieczeństwo, profesjonalizm i satysfakcjonująca obsługa. Nie tylko doradzamy w kwestii sprzedaży lub zakupu nieruchomości, ale też sprawnie przeprowadzamy przez skomplikowane procedury prawne związane z transakcją, dokonujemy analizy słabych i mocnych stron lokalizacji nieruchomości, przygotowujemy opisy, przeprowadzamy wizualizacje, pomagamy w negocjacjach cenowych, przygotowujemy niezbędne dokumenty, sugerujemy najkorzystniejszą ofertę kredytową.

Możemy pochwalić się TRZEMA LICENCJAMI ZAWODOWYMI z zakresu GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI : dwie licencje w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz jedną licencję z zarządzania nieruchomościami.

NIE RYZYKUJ – KUPUJ BEZPIECZNIE

Zainteresowanych prosimy o osobisty kontakt w biurze lub wysłanie CV i Listu Motywacyjnego na:
e-mail: biuro@stargard.swiatnieruchomosci.pl
Umożliwiamy również odbycie praktyk zawodowych pośrednika nieruchomości /praktykujesz i zarabiasz/.

Świat Nieruchomości Stargard Szczeciński
Krystyna Skworcow – lic. 4451