Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup zadłużonych mieszkań Szczecin

Skup zadłużonych mieszkań szczecin – tel. 508-136-955

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Masz zadłużona nieruchomość w Szczecinie? Żaden problem, odezwij się do nas. Jesteśmy firmą, która pozwoli Ci szybko wyjść z długów. Sprzedaj nam swoją zadłużoną nieruchomość i zyskaj szybko pieniądze na spłatę swoich zobowiązań. Procedura jest szybka i bezproblemowa. Niezależnie czy jest to dom, działka, mieszkanie czy też lokal usługowy – chętnie je kupimy od ręki.

Masz problem finansowy, nie wiesz jak go rozwiązać, Twoja nieruchomość jest zadłużona? Zadzwoń do nas i już dziś pozbądź się problemu. Nasz wykwalifikowany zespół sprawnie oceni wartość Twojej nieruchomości i już za kilka dni możesz cieszyć się życiem wolnym od zadłużenia. Jeśli nawiążesz współpracę z naszym skupem nieruchomości, możesz liczyć na pomoc zarówno prawną jak i formalną. Wytłumaczymy Ci całą procedurę krok po kroku oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Nie musisz martwić się o legalność naszych rozwiązań – wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższej staranności a sama sprzedaż jest finalizowana zgodnie z procedurami u notariusza.

Jeśli posiadasz nieruchomość zadłużoną, nie zastanawiaj się i skorzystaj z naszej pomocy już dziś.

Pamięta, nasz skup wyróżnia to, że realnie płacimy od ręki – zaraz po dokonaniu transakcji u notariusza pieniądze znajdą się na Twoim koncie. Istnieje również możliwość rozliczenia gotówkowego, co jest dodatkowym plusem.