Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Apartamenty Lazurowe Wybrzeże - Nicea

dane inwestycji

LokalizacjaNicea,

szczegóły inwestycji

KrajFRANCJA
WojewództwoAlpy Francuskie
PowiatLazurowe Wybrzeże
MiejscowośćNicea
Liczba budynków1

zalety inwestycji

Hala garażowaJEST

najbliższa okolica

Lista ofert...

brak ofert w wybranej inwestycji

Świeżo wyremontowane Apartamenty w odnowionej kamienicy w Nicei

Marzyło Ci się kiedyś posiadanie własnego apartamentu w Nicei - stolicy Lazurowego Wybrzeża???

Nie czekaj dłużej i sprawdź naszą wyjątkową ofertę - dwa świeżo wyremontowane, 3 pokojowe apartamenty zlokalizowane w pięknej kamienicy Villa Mariane, położonej blisko turystycznego centrum Nicei. Nieruchomości znajdują się w reprezentatywnej dzielnicy Parc Imperial (20 min spacerem do głównej promenady i plaży), przy ulicy Petite Avenue Madeleine.

Mieszkania są po kapitalnym remoncie - zostały wymienione wszystkie instalacje, procesowi cyklinowania został poddany oryginalny drewniany parkiet, pozostawione zostały zabytkowe drewniane okiennice. Użyte zostały materiały wysokiej jakości a same apartamenty zostały urządzone gustownie i jednocześnie bardzo funkcjonalnie. Kamienica została również gruntownie odświeżona, począwszy od elewacji po wewnętrzne stylowe schody. W trakcie renowacji jest także winda.

Prezentowane apartamenty sprawdzą się idealnie dla osób szukających ulokowania kapitału w jednym z zagranicznych i popularnych kurortów nadmorskich, zarówno w formie inwestycji (wysokie ROI) jak również na użytek własny. 

Zapewniamy komfort w trakcie całego procesu zakupu - umowa podpisywana z polskojęzycznym deweloperem, który deklaruje pomoc we wszelkich formalnościach na miejscu - łącznie ze wskazaniem firmy zarządzającej najmem.

Serdecznie polecamy i zapraszamy do osobistej weryfikacji oferty - możliwy nocleg w prezentowanych apartamentach. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.