Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości do remontu

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Oferujemy uczciwy skup nieruchomości do remontu

W parze z przeprowadzaniem remontu podąża zwykle wiele rozmaitych problemów. Począwszy od stresu związanego z koniecznością zorganizowania całego przedsięwzięcia, przez mniejsze lub większe niepowodzenia przy realizacji konkretnych zadań, aż po wysokie koszty materiałów czy robocizny.
Sytuacja pogarsza się wprost proporcjonalnie do stanu nieruchomości, zaś apogeum osiąga wtedy, kiedy zupełnie nie nadaje się ona do zamieszkania. Wówczas bardzo trudno znaleźć na konwencjonalnym rynku potencjalnych nabywców. Mało kto jest bowiem zainteresowany zakupem lokalu przeznaczonego nie tyle do lekkiego remontu, ile do gruntownej, wyczerpującej i kosztownej renowacji. Ponadto w takich sytuacjach nierzadko wydatki związane z doprowadzaniem obiektu do akceptowalnego stanu przewyższają samą jego wartość. Jakie jest zatem vademecum na opisywany problem?
Rozwiązaniem jest oczywiście skorzystanie z oferty skupu mieszkań do remontu. Ponieważ nasza firma specjalizujące się w tym właśnie zakresie, nie obawiamy się trudności renowacyjno-remontowych. Potrafimy w relatywnie krótkim czasie oraz przy stosunkowo niskich kosztach przywrócić optymalny stan techniczny nieruchomości i sprzedać go z zyskiem dalszym inwestorom. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu o wiele lepszą cenę, niż osoby prywatne, przy jednocześnie zredukowaniu do skrajnego minimum wszelkich koniecznych do dopełnienia spraw formalnych.

W jaki sposób przebiega skup mieszkań do remontu w wykonaniu Świata Nieruchomości?

Procedura jest bardzo prosta. Na początku klient zgłasza się do nas e-mailowo, telefonicznie lub osobiście i przedstawia specyfikę planowanej do sprzedaży nieruchomości. Interesuje nas przede wszystkim jej rodzaj, wielkość, lokalizacja oraz stan prawny i techniczny. Po ustaleniu wstępnych szczegółów na miejsce wysyłamy naszego rzeczoznawcę, który przygotowuje wycenę i przekazuje ją do akceptacji. W przypadku zainteresowania z Państwa strony dalszą współpracą przechodzimy do finalizacji transakcji w sposób standardowy, z udziałem notariusza. Jeżeli natomiast złożona przez nas oferta nie będzie Ci odpowiadać, możesz z niej zrezygnować bez żadnych konsekwencji finansowych.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszym skupem nieruchomości do remontu?

Z głównych atutów, którymi odznacza się nasza firma, wyszczególnić należy przede wszystkim bardzo uczciwe podejście do kwestii wyceny nabywanych nieruchomości. Rzetelności i pro klienckie podejście to główne czynniki składające się na naszą renomę. W związku z tym, w przypadku każdej transakcji, podchodzimy z dużym szacunkiem do Państwa czasu. Nasze oferty stanowią jedne z najkorzystniejszych na rynku, jeśli chodzi zarówno o sam Szczecin, jak i cały pozostały obszar województwa zachodniopomorskiego. Co najważniejsze jednak, o tym czy to prawda, możesz się przekonać bez konieczności podejmowania jakichkolwiek wiążących decyzji.
Opracowywana przez nas wycena jest darmowa i zupełnie niezobowiązująca. Po jej otrzymaniu masz nieograniczony czas do namysłu. Masz także możliwość swobodnego porównywania naszej propozycji cenowej z ofertami konkurencji czy ogłoszeniami dotyczącymi sprzedaży nieruchomości podobnych do Twojej. Jeżeli ostatecznie nie będziesz chciał skorzystać ze współpracy, po prostu się rozejdziemy.
Ponadto warto także zauważyć, że jako kompleksowo działający skup nieruchomości do remontu, w przypadku chęci sfinalizowania transakcji z Twojej strony, bierzemy na swoje barki wszelkie niezbędne do dopełnienia formalności. Na uwagę zasługuje też fakt, że z naszymi klientami jesteśmy w stanie rozliczyć się natychmiast, przekazując gotówkę tuż po podpisaniu umowy. Dodatkowo cała transakcja ubezpieczona jest przez nas na kwotę do 500 000 euro.
Jeżeli zatem poszukujesz profesjonalnego, uczciwego i szybko działającego skupu mieszkań do remontu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Pełną procedurę odkupu nieruchomości potrafimy zrealizować już w zaledwie 24 godziny.