Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Poradnik dla sprzedających nieruchomości

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Poradnik dla sprzedających nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości i uzyskanie za nią dobrej ceny wymaga wiedzy i przemyślanej strategii. Na niniejszym blogu skoncentrujemy się na przekazaniu niezbędnej dawki praktycznych informacji, które zaowocują szybszą i skuteczniejszą sprzedażą. Przedstawimy sprawdzone sposoby na finalizację sprzedaży. Opowiemy o ogromnych zaletach oferty skupu nieruchomości, która daje możliwość sprzedaży mieszkań zadłużonych, z komornikiem, z lokatorami, a także w złym stanie technicznym. Opowiemy o procesie wyceny, który spędza sen z powiek wielu sprzedających. Zachęcamy do regularnych odwiedzin bloga jako kluczowego elementu serwisu Świat Nieruchomości, na którym podzielimy się sprawdzonymi wskazówkami z rynku nieruchomości.

Jak szybko i bezpiecznie sprzedać mieszkanie?

Skuteczna sprzedaż zależy nie tylko od jakości i atrakcyjności samego przedmiotu oferty, lecz także odpowiedniej prezentacji. Sprzedaż mieszkania wiąże się z bardzo dużymi kwotami, dlatego warto podjąć każde działanie pozwalające zwiększyć ostateczną cenę. Jeśli chcesz szybko sfinalizować sprzedaż, warto poszukać firm oferujących skup nieruchomości. Szczecin wraz z całym obszarem województwa zachodniopomorskiego chętnie korzysta z naszych usług. Świat Nieruchomości gwarantuje zabezpieczony skup nieruchomości (ubezpieczenie do 500 tysięcy euro), darmową wycenę, a także transakcje gotówkowe. Na naszym blogu poruszamy wszelkie zagadnienia związane ze znalezieniem kupca na daną nieruchomość. Koncentrujemy się na każdym etapie sprzedaży – od wystawienia oferty, poprzez gromadzenie dokumentacji i umawianie oględzin, aż po kwestie związane z podpisaniem aktu notarialnego.

Jak dokonać profesjonalnej wyceny nieruchomości?

Na adekwatną wycenę nieruchomości składa się bardzo wiele czynników – zarówno tych, które w sposób bezpośredni odnoszą się do domu lub mieszkania, oraz uwzględniających ogólną sytuację na rynku. Wycena na własną rękę rodzi ryzyko popełnienia kosztownego błędu. Powszechnym problemem staje się niedoszacowanie wartości przez sprzedających, co przynosi spore straty przy sprzedaży. Jak nie zgubić się w gąszczu zmiennych? Przedstawiamy wskazówki, jak skutecznie przebrnąć przez proces wyceny. Opowiadamy także, gdzie i kiedy szukać profesjonalnego wsparcia rzeczoznawcy.

Na czym polega skup mieszkań za gotówkę?

Skup nieruchomości okazuje się skuteczną i szybką metodą sprzedaży. Oferta skupu wypełnia rynkową niszę, plasując się między sprzedażą indywidualną a korzystaniem ze wsparcia agencji nieruchomości. Na naszym blogu poruszymy wszelkie kwestie związane ze skupem nieruchomości. Przedstawimy grupę docelową osób, które najbardziej skorzystają na zawarciu transakcji z profesjonalną firmą. Skup nieruchomości daje możliwość otrzymania gotówki za nieruchomości z problemami – zadłużone z tytułu opłat eksploatacyjnych, zagrożone licytacją komorniczą, posiadające kilku współwłaścicieli, czy wymagające natychmiastowego remontu na dużą skalę. Nasza firma skupująca nieruchomości oferuje uczciwą cenę, pomagając właścicielom w odzyskaniu płynności finansowej. Co warto wiedzieć o ofercie skupu nieruchomości? Dlaczego jest ona tak ważną częścią całego rynku? O wszystkim opowiemy w artykułach poświęconych tej tematyce.

Jak sprzedać mieszkanie zadłużone lub przeznaczone do remontu?

Sprzedaż pięknie wykończonej nieruchomości, położonej w dobrej lokalizacji, nie powinna stanowić problemu. Jednak na przeciwległym krańcu poziomu trudności mieszczą się budynki z długami, a także nieruchomości zaniedbane i wymagające zakrojonych na szeroką skalę prac remontowych. Podpowiadamy, jak sprzedawać tego typu mieszkania? Jak wykorzystać skup nieruchomości, aby znacznie szybciej uwolnić swoje zamrożone fundusze? Zachęcamy do zapoznania się z artykułami o sprzedaży nieruchomości problematycznych. Praktyczna wiedza płynąca z rynku pomoże przyspieszyć proces sprzedaży i uzyskać korzystniejsze warunki cenowe.