Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Co skupujemy?

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.Świat Nieruchomości – co skupujemy?

Nasz skup nieruchomości zajmuje się nabywaniem nieruchomości różnego rodzaju i w różnym stanie prawnym. Prowadzimy skup mieszkań, domów, garażów, pensjonatów, hoteli i innego rodzaju lokali. Naszą ofertę kierujemy ponadto do właścicieli lub współwłaścicieli działek i ziemi. Gwarantujemy szybką realizację transakcji oraz indywidualne podejście do każdego klienta i jego sytuacji. Przy dokonywaniu transakcji uwzględniamy różne warunki, w jakich znajduje się dana nieruchomość. Działamy głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, zwłaszcza Szczecina, Polic, Świnoujścia i okolic, ale z powodzeniem od lat obsługujemy też transakcje na terenie całego kraju.
Odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby klientów, również te podyktowane kolejami losu. Dlatego w zakresie naszych usług znajduje się skup mieszkań z kredytem, w tym tych mocno zadłużonych, co uniemożliwia jego nabycie klientowi kredytującemu kupno. Nabywamy lokale zniszczone w wyniku zalania bądź pożaru oraz wymagające remontu, co pozwala szybko zdobyć gotówkę, zamiast tracić czas i pieniądze na organizowanie oraz wykonywanie prac naprawczych. Skupujemy nieruchomości z lokatorami, zajęciami komorniczymi, a także te, które zostały nabyte w spadku i właściciele chcą je prędko spieniężyć. Obsługujemy nieruchomości od właścicieli, którzy bardzo potrzebują zdobyć gotówkę w jak najkrótszym czasie lub są zainteresowani zdobyciem gotówki na wykupienie, zamianę bądź dalszą odsprzedaż mieszkania. Nasze usługi są przeznaczone dla posiadaczy mieszkań, którzy chcą je sprzedać z dowolnych przyczyn osobistych. Interesują nas ponadto mieszkania posiadające problematyczną sytuację, inną niż wymienione wyżej, a także udziały w nieruchomości.

Kompleksowa obsługa transakcji

Nasz skup nieruchomości wykonuje darmową, niezobowiązującą wycenę mieszkań. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób szybka sprzedaż lokalu jest na wagę złota. Dlatego realizujemy transakcje w czasie zaledwie 24 godzin od uzyskania od klienta niezbędnej dokumentacji. Pomagamy też w zgromadzeniu i wypełnieniu dokumentów oraz dopełnieniu koniecznych formalności. Oferujemy płatności gotówką nawet wysokich sum. Gwarantujemy ponadto wysokie bezpieczeństwo transakcji dzięki ubezpieczeniu do kwoty 500 000 euro. Wszystkie transakcje odbywają się w pełni legalnie, w obecności notariusza, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie i w pełni nam zaufać.
Współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami prawnymi, dlatego zapewniamy profesjonalną obsługę prawną oraz pomoc w przypadku różnego rodzaju trudnych sytuacji dotyczących nieruchomości. Zapewniamy przy tym pełną dyskrecję. Skorzystanie z naszych usług to szybki i skuteczny sposób na rozwiązanie wielu skomplikowanych problemów. Dzięki nam życie naszych klientów staje się prostsze, a wiele kłopotów znika bez śladu.