Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Rzetelny i uczciwy skup nieruchomości z komornikiem

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Rzetelny i uczciwy skup nieruchomości z komornikiem

Komornik powszechnie uchodzi w Polsce za jeden z najbardziej nielubianych przez społeczeństwo zawodów. Trudno się temu dziwić. Osoba piastująca ten urząd odpowiedzialna jest bowiem za egzekucję długów ludzi znajdujących się często w skrajnie trudnych okolicznościach życiowych. To właśnie on regularnie nęka wierzycieli telefonami, przyprawiającą o mdłości korespondencją e-mailową i papierową, a także wizytami w miejscu ich zamieszkania. Dodatkowo jego pojawienie się samo w sobie istotnie utrudnia dalsze mniej lub bardziej skuteczne próby spłacania swoich zobowiązań. Rozmaitego rodzaju koszty procesowe i komornicze oraz rosnące odsetki sprawiają, że obsługa pierwotnego długu generuje coraz większy dla dłużników problem. Jak zatem wydostać się z tej sytuacji?
Mimo wszelkich złych skojarzeń z opisywaną profesją nie jest prawdą, że nie istnieje możliwość dojścia do porozumienia z komornikiem. Jedną z najlepszych w tym zakresie opcji jest upłynnienie swoich aktywów i przeznaczenie pozyskanych w ten sposób środków na pokrycie obciążających daną osobę zobowiązań. Jeśli wygenerowane przez Ciebie długi obarczają Twoją nieruchomość, wartą rozważenia możliwością jest proponowany przez nas skup nieruchomości z komornikiem. Z pewnością nie jest to decyzja łatwa do podjęcia, jednak w większości przypadków pozwala odzyskać spokój ducha, a także ustabilizować swoją płynność finansową.

Sprzedaż mieszkania z komornikiem - jak to działa?

Wszystko rozpoczyna się oczywiście od kontaktu z naszymi konsultantami. Na początek klient telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem korespondencji elektronicznej przedstawia nam pokrótce swoją sytuację i opisuje planowane do sprzedaży mieszkanie z komorniczym zajęciem. Następnie, po oględzinach przeprowadzonych przez naszego specjalistę, wykonujemy dla Ciebie rzetelną i uczciwą wycenę nieruchomość. W przypadku jej zaakceptowania podpisujemy u notariusza umowę i dopełniamy wszelkich niezbędnych kwestii formalnych.
W ostatnim kroku przechodzimy do uregulowania w Twoim imieniu zadłużenia. W zależności od różnicy pomiędzy jego wysokością a wartością mieszkania możemy spłacić zobowiązanie częściowo albo w całości. Jeżeli wartość nieruchomości przekraczać będzie kwotę długu, całą nadwyżkę wręczymy Ci w gotówce w chwili podpisania umowy bądź w ciągu doby przelejmy na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Sprzedaż mieszkania z komornikiem we współpracy ze Światem Nieruchomości - dlaczego warto?

Podstawowym atutem naszej firmy jest uczciwość i pro klienckie podejście do Twoich potrzeb. W trosce o Twoją satysfakcję oraz długotrwale budowaną renomę Świata Nieruchomości dokładamy wszelkich starań, aby móc oferować w pełni lukratywne warunki współpracy. Dotyczy to zarówno pomocy w koniecznych do dopełnienia sprawach formalnych, jak i samej wyceny sprzedawanego przez Ciebie mieszkania, domu czy też działki. Jeśli chodzi o drugi z tych czynników, zapewniamy jedne z najlepszych cen skupu na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.
W tym miejscu warto dodatkowo podkreślić, że opracowywana przez nas wycena nieruchomości skupowanej z komornikiem jest całkowicie darmowa i zupełnie niezobowiązująca. Po jej uzyskaniu możesz porównać naszą ofertę z cenami podobnych mieszkań wystawionych na sprzedaż i w dowolnej chwili zrezygnować ze współpracy. W ten sposób dysponujesz gwarancją uczciwej i dobrze wycenionej transakcji.
Ponadto naszym klientom zapewniamy również ubezpieczenie zawieranych umów do kwoty rzędu maksymalnie 500 000 euro. Wiedząc, że walka z komornikiem wymaga szybkich działań, całość transakcji jesteśmy w stanie zrealizować na przestrzeni zaledwie 24 godzin.
Jeżeli zatem zależy Ci na szybkiej, w pełni opłacalnej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania z komorniczym zajęciem, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem. Nasz obszar działania obejmuje nie tylko Szczecin, gdzie mieści się siedziba firmy, ale również wszystkie pozostałe miejscowości zlokalizowane w obrębie województwa zachodniopomorskiego.