Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości z kredytem

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.Uczciwy i profesjonalny skup nieruchomości z kredytem

Rynek produktów i usług bankowych z jednej strony pozwala na zrealizowanie zakrojonych na dużą skalę przedsięwzięć, jak kupno własnego domu lub mieszkania. Z drugiej jednak niekiedy powoduje, że uwikłani w niesprzyjające okoliczności inwestorzy popadają w długi i tracą swoją płynność finansową. Zdarzyć się tak może z różnych względów, w tym np. z uwagi na wypadek, który uniemożliwia prowadzenie takiego samego trybu życia jak przedtem, utratę pracy, pogorszenie kondycji prowadzonej działalności gospodarczej czy problemy zdrowotne najbliższych. Z perspektywy sytuacji ekonomicznej w takich momentach, niezależnie od konkretnej przyczyny, skutek jest zwykle taki sam – poważne trudności w spłacaniu podjętych zobowiązań.
Jeśli znajdujesz w okolicznościach podobnych albo takich jak opisane powyżej, warto rozważyć sprzedaż mieszkania z kredytem. Jest to rozwiązanie, które może pomóc szybko uwolnić się z potrzasku i uchronić się przed widmem wypowiedzenia umowy kredytowej przez bank czy też – przy skrajnie złym scenariuszu – przed zlicytowaniem należącej do Ciebie nieruchomości.

Sprzedam mieszkanie z kredytem – jak to działa?

Procedura sprzedaży mieszkania z kredytem we współpracy z naszą firmą rozpoczyna się od bezpłatnie wykonywanej przez naszego specjalistę wyceny. Podczas niej bierzemy pod uwagę przede wszystkim typ obiektu, jego powierzchnię, lokalizację, standard, stan techniczny oraz zastosowane w ramach niego technologie budowlane. W każdym przypadku jest ona uczciwa, rzetelna i – co najważniejsze – zupełnie niezobowiązująca dla naszych klientów.
Aby utrzymać silnie ugruntowaną pozycję lidera branży w obrębie województwa zachodniopomorskiego, staramy się zapewniać możliwe jak najbardziej atrakcyjne ceny skupu. Jeśli jednak wartość ustalona przez naszego eksperta na etapie wyceny nie będzie Ci odpowiadać, możesz natychmiast zrezygnować z naszej propozycji bez żadnych problemów prawnych czy konsekwencji finansowych. Fakt ten zestawiony z możliwością swobodnego porównywania cen innych, podobnych nieruchomości obecnych na rynku, gwarantuje uczciwe warunki współpracy.
W przypadku zaakceptowania złożonej przez nas oferty przechodzimy do finalizacji transakcji. W ramach tej części procedury spiszemy umowę w obecności notariusza oraz przeprowadzimy Cię przez wszelkie konieczne do dopełnienia formalności. Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, cały proces jesteśmy w stanie przeprowadzić już na przestrzeni zaledwie 24 godzin. Nasz skup nieruchomości z kredytem zapewnia również pełne bezpieczeństwo transakcji (ubezpieczenie sięga kwoty do 500.000 euro). Ponadto natychmiastowo po jej sfinalizowaniu należność wypłacamy klientom gotówką.

Sprzedaż mieszkania z kredytem a rozliczenie długu wobec banku

Jeśli chodzi o czynniki brane pod uwagę podczas wyceny skupowanej nieruchomości z kredytem, niezwykle istotnym elementem jest także kwota, na którą opiewa sam kredyt – kredyt, który niezależnie od wszystkiego innego ostatecznie musi zostać spłacony.
W przypadku zatem gdy ogólna wycena nieruchomości będzie Ci odpowiadać, od całościowej uzgodnionej sumy trzeba będzie jeszcze odjąć wartość zobowiązań koniecznych do uregulowania z bankiem. Jeżeli np. Twoje mieszkanie wycenimy na kwotę 450 000 zł, przy długu wobec instytucji bankowej opiewającym na 380 000 zł, w Twoje ręce trafi de facto tylko 70 000 zł. Jednocześnie jednak pozbywasz się całego problemu związanego z koniecznością spłacania kredytu, a do nowego rozdziału życia przechodzisz z czystą kartą oraz solidnym zastrzykiem finansowym na drugi start.
Jeżeli interesuje Cię możliwość podjęcia współpracy w opisywanym zakresie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem. Z uwagi na zlokalizowanie siedziby firmy, Szczecin jest podstawowym, lecz niejedynym obszarem naszej działalności. Oprócz niego obsługujemy również klientów z pozostałych miejscowości województwa zachodniopomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem Świnoujścia oraz Polic.