Na sprzedaż Na wynajem
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Skup mieszkań z długiem

Jestem zainteresowany skupem nieruchomości. Zadzwońcie do mnie.

Skup mieszkań z długiem

Coraz częściej jedynym sposobem na rozwiązanie problemów z zadłużonym mieszkaniem jest jego sprzedaż. Pozwala to na dobre uwolnić się od rosnących odsetek, kontaktów z komornikiem i psychicznego obciążenia, wynikającego z nieustannych kłopotów z uporządkowaniem swoich finansów. Jednak sprzedaż zadłużonej nieruchomości na rynku to skomplikowane zadanie. Tego typu oferty na różnych portalach ogłoszeniowych nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem. Często trzeba miesięcy oczekiwania, aż pojawi się jakikolwiek klient, a przecież problemy finansowe w tym czasie będą ciągle narastać.
Dlatego świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty. Proponujemy skup zadłużonych mieszkań w Szczecinie i na terenie kilku innych miast województwa zachodniopomorskiego. Gwarantujemy darmową wycenę, błyskawiczną realizację transakcji, maksymalne bezpieczeństwo oraz minimum formalności. Dzięki sprzedaży lokalu natychmiast można spłacić zadłużenie oraz otrzymać pozostałe środki. To znakomity sposób na uwolnienie się od problematycznej nieruchomości i kłopotów z finansami.

Skup zadłużonych mieszkań w Szczecinie - kiedy zdecydować się na takie rozwiązanie?

Problemy ze spłatą zobowiązania zaciągniętego na zakup mieszkania mogą zdarzyć się każdemu z nas. Utrata pracy, choroba, nieodpowiedzialni lub nieuczciwi najemcy, znaczący wzrost raty kredytu - to tylko kilka z czynników, które są początkiem kłopotów z dokonywaniem regularnych przelewów na konto banku. W wielu przypadkach pojawią się wyzwania, które trudno było przewidzieć na etapie planowania zakupu nieruchomości.
Problemy ze spłatą mogą skutkować interwencjami komornika, zajęciami czy nawet próbą zlicytowania przez bank posiadanego mieszkania. Tego typu kłopoty nie rozwiążą się same. Czas gra tutaj bardzo istotną rolę, więc nie warto zwlekać z decyzją o sprzedaży mieszkania lub próbować rozwiązań, wymagających wielu tygodni oczekiwań.
Skup mieszkań z długiem jest kierowany do osób, które chcą zbyć zadłużoną nieruchomość. Pomagamy nawet wtedy, gdy dany lokal jest już przedmiotem zainteresowania komornika. Nie jest dla nas ważny powód sprzedaży - może być to konieczność znalezienia gotówki na wykup mieszkania w celach dalszej odsprzedaży lub zamiany, uregulowanie zadłużenia lub jakakolwiek inna pobudka.
Wiemy, że w posiadanie zadłużonej nieruchomości można wejść także np. poprzez otrzymany spadek. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się skup udziałów spadkowych w Szczecinie. Tym samym decydując się na współpracę z nami, szybko otrzymujesz pieniądze, pozbywasz problemów prawnych, unikasz rodzinnych nieporozumień oraz niepotrzebnego stresu.

Skup mieszkań z długiem w Szczecinie i okolicy - jak przebiega cały proces?

Zamiast wystawiać nieruchomość na sprzedaż w internecie poprzez portale ogłoszeniowe i tym samym tracić czas, a często także pieniądze (wiele z tego typu serwisów pobiera opłaty od publikowanych ofert), możesz skontaktować się z nami. Cały proces odkupu zadłużonego mieszkania jest bardzo prosty.
Najpierw przedstawiciel naszej firmy dokona oględzin danej nieruchomości lub przeanalizuje otrzymane zdjęcia i dokumenty. Na podstawie tego dokona wstępnej wyceny mieszkania oraz przedstawi niezobowiązującą ofertę. Warto podkreślić, że nasz skup mieszkań z długiem obejmuje jedne z najatrakcyjniejszych możliwych wycen - proponujemy nawet 90% ceny rynkowej nieruchomości, wyliczonej na podstawie realnych transakcji z ostatnich 12 miesięcy.
Jeśli oferta zostanie zaakceptowana, dostarczamy Ci komplet dokumentów do zapoznania się. Po podpisaniu umowy i sporządzeniu aktu notarialnego pieniądze zostaną przelane na wskazany rachunek jeszcze tego samego dnia. Możemy odkupić mieszkanie również za gotówkę - to do sprzedającego należy wybór formy transakcji. Cały proces jest ubezpieczony, a wspomniana wycena - bezpłatna.
W sytuacji, w której nie dysponujesz kompletem dokumentów związanych z danym mieszkaniem, podpisujemy notarialną umowę przedwstępną oraz wypłacamy zadatek, ustalając termin dostarczenia brakujących formalności. Dbamy o to, by cały proces przebiegał w jak najkrótszym czasie, był dla klienta maksymalnie komfortowy i w 100% zrozumiały. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania.

Skup udziałów spadkowych i zadłużonych mieszkań - atrakcyjna oferta

Krótki czas realizacji transakcji, przejrzyste zasady, rzetelna wycena oraz profesjonalne podejście to najważniejsze wyróżniki naszej oferty. Z zadłużoną nieruchomością nie warto czekać. Jej sprzedaż pozwala szybko rozwiązać stresujące problemy finansowe i zyskać coś więcej, niż tylko pieniądze.