Chcę kupić Chcę wynająć
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Jakie problemy pomoże rozwiązać pośrednik nieruchomości?

umowa z pośrednikiem nieruchomości

Sprzedaż i kupno domu lub mieszkania to często długi proces, na który składa się wiele etapów. Pomoc w przebrnięciu przez każdy z nich oferuje specjalista w tej dziedzinie, czyli pośrednik w obrocie nieruchomościami. Jakie problemy pomoże rozwiązać swoim klientom?

Agencja nieruchomości pomaga w formalnościach

Zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna transakcja wymagająca dopełnienia licznych formalności, mających na celu m.in. zabezpieczenie interesów obu stron. Nie każdy jednak wie, jak w prawidłowy sposób powinna zostać zawarta umowa przedwstępna, jakie zapisy należy w niej umieścić, a także jak upewnić się co do stanu prawnego nieruchomości. Pomoc pośrednika nieruchomości, współpracującego ze sztabem specjalistów z różnych dziedzin, pozwala w tym wypadku uniknąć różnego rodzaju uchybień, oszustw czy problemów ze sfinalizowaniem transakcji. Dzięki temu sprzedający oraz nabywcy zyskują poczucie bezpieczeństwa.

Pośrednik nieruchomości wyszuka idealną nieruchomość lub nabywcę

W gąszczu ofert dostępnych na rynku nieruchomości w Szczecinie nietrudno się zgubić, lecz znający jego specyfikę pośrednik łatwo znajdzie lokal spełniający wymagania klienta lub też nabywcę mieszkania bądź domu, które zobowiązał się sprzedać. W każdym wypadku współpraca z pośrednikiem gwarantuje ogromną oszczędność czasu, brak konieczności samodzielnego składania ofert lub odpowiadania na liczne zapytania dotyczące wystawionych ogłoszeń.

Dobra reklama i negocjacje

Agencja nieruchomości zapewni dobrą widoczność danego ogłoszenia w internecie, dbając o to, by wyglądało w pełni profesjonalnie i spójnie na każdym portalu. Działania marketingowe prowadzone przez jej pracowników przyczyniają się do tego, że mieszkania oraz domy na sprzedaż znajdują nabywców znacznie szybciej, a ostateczna cena dla obu stron jest zadowalająca. Dzieje się tak dlatego, że znający realne ceny rynkowe pośrednik bierze na siebie również negocjacje.

Biuro nieruchomości oferuje swoim klientom wiele korzyści. Zapewnia bezpieczeństwo transakcji, weryfikuje stan prawny nieruchomości, pomaga w sprawach urzędowych i zdobyciu kredytu, gwarantuje skuteczną reklamę. Dla kupujących, sprzedających, a nawet wynajmujących stanowi więc nieocenioną pomoc.