Chcę kupić Chcę wynająć
Cena
Liczba pokoi
Powierzchnia
Rodzaj działki
Przeznaczenie lokalu
Rodzaj obiektu
 
Skup mieszkań
tel. 91 333 63 63
Oferujemy szybki skup mieszkań, domów oraz działek w Szczecinie oraz w pasie nadmorskim.

Zapewniamy bezpłatnie pełną obsługę prawną transakcji oraz ponosimy koszty notarialne.

Szczególnie polecamy przy spadku, zamianie mieszkań, spłatach zadłużeń na nieruchomości oraz ograniczonym czasie na sprzedaż nieruchomości.

Jak urządzić mieszkanie w Szczecinie tanim kosztem?

Próbniki farb – urządzanie mieszkania tanim kosztem

Zakup wymarzonej nieruchomości zazwyczaj nie oznacza końca wydatków. Kupujący mieszkanie w Szczecinie powinien liczyć się z koniecznością przeprowadzenia drobnych lub bardziej wymagających prac remontowych, które pozwolą dopasować przestrzeń do własnych potrzeb. Niestety, często na urządzanie zostaje mocno ograniczony budżet. Jak zatem zrobić to tanim kosztem?

Meble nie do poznania

Jednym z najlepszych sposobów na urządzanie mieszkania bez pogrążania domowego budżetu jest renowacja starych mebli. Tak naprawdę wystarczy kilka akcesoriów, które dostaniemy w każdym sklepie budowlanym, by niepozorna szafa czy komoda przeszły prawdziwą metamorfozę. Zaopatrzmy się w papier ścierny, farby dopasowane do danego tworzywa oraz nowe tkaniny. Warto poszukać stylowych gałek do drzwiczek czy oryginalnych nóżek, wymienić stare zawiasy i pomalować mebel na modny kolor. Często dużo bardziej opłaca się wymienić obicia w starym fotelu lub krześle, niż kupować nowe, dlatego warto przeanalizować obie opcje. Pamiętajmy, by zawsze odpowiednio przygotować powierzchnię do malowania czy lakierowania, dzięki temu efekt będzie profesjonalny oraz elegancki.

Czas na zmiany, czyli nowa funkcja starych mebli

Ciekawym pomysłem na tani remont mieszkania jest wykorzystanie starych mebli nie do końca zgodnie z ich pierwotnym zamysłem czy przeznaczeniem. Nieatrakcyjną meblościankę można podzielić na kilka części, pomalować i rozmieścić w kilku pokojach. Odnowiona szafka pod telewizor może posłużyć jako siedzisko, na którym ułożymy miękkie poduszki, a stary kredens odzyska dawny blask jako urocza toaletka do sypialni. Niewielka szafka nocna stanie się funkcjonalnym stolikiem kawowym, jeśli tylko dodamy do niej niewielkie kółka oraz  pozbędziemy się drzwiczek. Rozejrzyj się po starym mieszkaniu czy portalu z ogłoszeniami i spróbuj w każdym meblu dostrzec jego potencjał dekoratorski. Inspiracji warto szukać w internecie czy prasie, a przede wszystkim nie warto bać się realizować własnych pomysłów.

W kilka chwil odmień nową przestrzeń i spraw, że poczujesz się jak w domu. Nie czekaj – od razu zabierz się do pracy!